Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI satılıp 1.4 TSI FR alınır mı?

yolda geliyor sitede detaylar ve fiyat listesi var

aynı düşünceye bende de bulunmakta,1.4 tsi mı verip ...1.4 tsi FR almayı düşündüm donanımlarını göz önünde bulundurarak ama yeni kasanın çıkması ve bu rotasyonunda henüz kesinleşmemesi bende biraz tedirginlik yaşattı,bilirsiniz ki üreticiler ciddi stratejiler kurmaktalar değişecek kasalar üzerine

Bence çok lüzumsuz bir değişim olur.Motor seçeneği farklı birşey olsa tamam diyebilirdim.

xx

arada 5 bin tl fark olucaksa yani kendi aracını sıfır km fr paket leondan 5 bin tl aşağı satabilirsen bence alınır. ama leonu bilenler senin gibi düşünüp 5bin lira daha verir fr alırım diyebilirler.

way canına ilginçmiş:)

emre bildiğin şimdiki kasa leon aynı motor sadece donanım farklı..toamponlar üstünde koltuklar değişik..makyaja kıyafet giydirmişler..
cuprayı kaldırmışlar..
anlayacağın allayıp pullamışlar semer altın eşek aynı eşek.....
not eşeği kötüleme amacı ile yazmadım..örnek olsun diye yazdım..

gelelim arkadaşın sorusuna..
1- düşündüğün fiyata aksesuarları ile satamazsın..satabilirsen hiç durma..o zaman piyasadaki çok şanslı kişlerden birisin..
arabana eklediğin extralar satarken hiç olur..satmaya başladığın gün anlarsın...alıcılar seni biraz teklifleri ile çıldırtınca parça parça sökmeye başlarsın..
2- arkadaşlardan biri yorum yorum yapmış senin araca 40 verecek olan senin gibi düşünen biri olur..o da gider fr alır sana bırakmaz fr ı..misalen..
forumların asıl amacı nedir bilgi paylaşmak burda çoğu insan araç alıp satmıştır..ve başına gelenleri paylaşmıştır..çogu da aracının aksesualarını söküp satmıştır..
örnek bir arkadaşımızın dolu dolu dolu olan arcının fiyatı 42 tl idi verebildiği fiyat 35 bin lira
araba benim ben vermem diyebilirsin..vermezsen de biri çıkana kadar beklemek zorunda kalırsın o arada FR a binemezsin..
FR aşkı içinde çoğaldıkça da bir an önce satma isteği çoğalır..
gene diyorum bazıları şanslıdır..ilanı koyar ertesi gün aracını satar..benim komşum gibi arabayı satmayı düşünüuorum dedi..
1 haftada sattı aracı..
kimin ne aradığına bağlı...
bazı alıcılar inatcıdır...aracı netten takip ederler fiyatının kırılmasını satıcının sabrının kırılmasını beklerler...
bende aracımı sattım senin gibi düşünüyordum..
22 binlira fiyatım vardı aksesuarları üstünde 19 bine gitti..çünkü beklemekten sıkılmıştım..almak istediğim araba gidiyordu hatta bir tanesini kaçırdım..
hoş senin acelen yok..galeride araç duruyor o yüzden avantajlısın..
umarım istediğin gibi olur..
unutma dost gerçekleri söyler

ustat bılıyosunkı 1.6 referance ve stle neredeyse bıcac extra harıs aynı ıcınde yuklu seat bunu hep yapıyor aracım 1.2 elegance aracı sıfır aldım aracta yol bılgısayarı yok varolsun wagcom dogrumu style ve fr arasında fr logoları dosemelerı esp bıxenon aklıma gelmeyen varsa affola ama ama 1.4 tsı 122 hp aynı motor abt sadece yazılım 160hp :) bune lahana tursusu abt yazılım anlamda kastettım:)

Arada ödemeyi düşündüğünüz parayı şuanki aracınıza harcayın bence çok daha keyifli bir araç olacaktır.

herkese yorumları ve yardımsever yaklaşımları için öncelikle sonsuz teşekkür ediyorum..

benim bu düşüncem zaten hemen gerçekleşsin diye istediğim bi olay değil..Allaha şükür satış konusunda şanslıyımdır..önceki arabamı 3 sene kullanıp aldığım fiyatın sadece 3 bin TL altına satmıştım ki kalsaydı 3 ay sonra 1500 TL masraf yapacaktım..nerdeyse aldığım fiyata sattım yani :)

acelem de olmadığı için istediğime yakın fiyat verilene kadar beklerim diye düşünüyorum. acelem yok sonuçta..dediğiniz gibi FR galeride bekliyor olacak bir iki ay içinde ;) bi de bu araca da yapmayı düşündüğüm bazı eklemeler FR'da standart olarak bulunduğu için gönlüm biraz ona kayıyor..yoksa motoru aynı olduğu için değiştirmenin bazılarına saçma gelmesini çok normal buluyorum :) yarın ya da çarşamba günü aldığım yer ile bir görüşüp ordaki arkadaşımdan da yeni model hakkında bilgi alayım..

yeni kasa leon'un ne zaman çıkacağı ya da nasıl çıkacağı ile ilgilenmiyorum açıkçası..çünkü yeni çıkmış hiçbir modeli almam ben..ilk üretimlerde mutlaka hatalar vs olur..bir modelin oturması en az 2-3 sene alır "bana göre"..o yüzden FR'ı alsam da almasam da yeni kasa leon'a heveslenmem hiç :))

Geri
Üst Alt