Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI satılıp 1.4 TSI FR alınır mı?

bluerdem

Kayıtlı Üye
son günlerde böyle bir fikir oluşmaya başladı bende..sizin de düşüncelerinizi almak istedim..

ikinci elde kaça gider benim aracım tam bilmiyorum ama aralarında 5-6 bin TL gibi bi fark kalırsa yapılabilir diye düşünüyorum..

bendeki Leon daha 4300 km'de ve orijinal aero kit var üstünde..

ne dersiniz?

FR nin donanimi nedir bilmiyorum.Ama o km deki bir arabayi bu sekilde ayni motora sahip sadece donanim farki olan bir arabayi almak icin satmak bana mantiksiz geliyor.Daha araba 4300 kmde.Alacagin yine 1.4 TSI.Bir de uzerinde orjinal body kit var diosun..Hic ugrasma derim ben..

Boş yere al-sat zarar edeceksin. Yeni kasası gelince alırsın.

aynı düşünce bende de var..benim araçta 2010 model daha 12000 de falan... araç kaça gider bilmiyorum ama kafamı kurcalamıyor değil

47bin lira varsa düşünmeden polo gti... şu anda o paraya alınacak tek araba...nefes kesici performansı var..2 gün önce test sürüşü yaptım.. dehşet bir makine..

bana göre alınır araç hem donanım olarak dolu hemde ön arka cupra tamponlu koltuklar recaro
yani kısaca sizlerin araçlardan daha dolu ama aralarında 5-6 binlira değil en az 10 bin tl fark olur fr 47100 tl liste fiyatı
sizlerin araçta 34 ila 36 arasında gider piyasada

bana göre alınır araç hem donanım olarak dolu hemde ön arka cupra tamponlu koltuklar recaro
yani kısaca sizlerin araçlardan daha dolu ama aralarında 5-6 binlira değil en az 10 bin tl fark olur fr 47100 tl liste fiyatı
Bir sene sonra yeni kasa çıkınca gözyaşı dökülmesin ama Yılmaz'ım :)

47bin lira varsa düşünmeden polo gti... şu anda o paraya alınacak tek araba...nefes kesici performansı var..2 gün önce test sürüşü yaptım.. dehşet bir makine..

merak ettim kaan abi,bende bi test sürüşüne çıkıym

yılmaz abi 34-36 az gibi geldi bana. 37-38 lere gider diye düşünüyodum...:(:confused:

Geri
Üst Alt