Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi otto spec egsoz dan tok bi ses alabilirmiyim ?

ESY

Kayıtlı Üye
1.4 TSI OTTO SPEC EGSOZ DAN TOK Bİ SES ALABİLİRMİYİM ?

soru bu arkadaşlar kullanan varmı TSİ da otto spec egsoz u varsa bi sesin videosunu çekip atabilirse çok iyi olur.

teşekkürler.

Otto tarzında bir egsozla tok ses alınmaz.Supersprint ile tok bir ses alabilirsin

Otto tarzında bir egsozla tok ses alınmaz.Supersprint ile tok bir ses alabilirsin

abi şuan üzerinde şu lionfire egsozdan var ş.evlrede egsoz dünyasında taktırdım..sesi dışardan tok güzel alıyorum ama içeriye hiç gelmiyor ve sanki ötmüyormuş gibi geliyo bana bazen tok ötüo bazen hiç ötmüo bazen öle bi ötüoki katı falan iptal etmişim gibi geliyo..ama yinede beni tatmin eden bi ses değil..

ve bi sorum olucak abi,

egsozun kazanı büyük olursamı daha iyi ses alırım yoksa küçük kazan olursamı ? (şuan benim kazan en küçüğü daha iyi ses alırsın demişti usta.)

ama memnun değilim egsozdan..otto spec ile değiştirmeyi düşünüyorum..

tsi lardan kısıtlı bi ses alındığını biliorum ne yaparsan yap bi 1.6 leonun sesini alamassın ama yinede ona yakın bişiler olmaz mı kat iptal etmeden veya supersprint komple sistem yapmadan ..?

Büyük kazan demek içinde daha çok elyaf olması demektir.Ama şu da var içinde neredeyse hiç elyaf olmayan free flow egzozlar da var.Komple düz boru ve sonunda SS ile güzel ses alırsın.Dediğim gibi otto tarzı egzozlarla tok ses alınmaz.Bir de atmosferik arabanın sesi ile turbonunkisi aynı olmaz.

Büyük kazan demek içinde daha çok elyaf olması demektir.Ama şu da var içinde neredeyse hiç elyaf olmayan free flow egzozlar da var.Komple düz boru ve sonunda SS ile güzel ses alırsın.Dediğim gibi otto tarzı egzozlarla tok ses alınmaz.Bir de atmosferik arabanın sesi ile turbonunkisi aynı olmaz.

tamam abi çok teşekkür ederim :) bilgilendirmen için..

Geri
Üst Alt