Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 tsi otto spec egsoz dan tok bi ses alabilirmiyim ?

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında ESY tarafından paylaşıldı.

1. ESY

ESY SCW Üyesi

198
    19
    18
    1.4 TSI OTTO SPEC EGSOZ DAN TOK Bİ SES ALABİLİRMİYİM ?

soru bu arkadaşlar kullanan varmı TSİ da otto spec egsoz u varsa bi sesin videosunu çekip atabilirse çok iyi olur.

teşekkürler.

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Otto tarzında bir egsozla tok ses alınmaz.Supersprint ile tok bir ses alabilirsin

3. ESY

ESY SCW Üyesi

198
    19
    18
    abi şuan üzerinde şu lionfire egsozdan var ş.evlrede egsoz dünyasında taktırdım..sesi dışardan tok güzel alıyorum ama içeriye hiç gelmiyor ve sanki ötmüyormuş gibi geliyo bana bazen tok ötüo bazen hiç ötmüo bazen öle bi ötüoki katı falan iptal etmişim gibi geliyo..ama yinede beni tatmin eden bi ses değil..

ve bi sorum olucak abi,

egsozun kazanı büyük olursamı daha iyi ses alırım yoksa küçük kazan olursamı ? (şuan benim kazan en küçüğü daha iyi ses alırsın demişti usta.)

ama memnun değilim egsozdan..otto spec ile değiştirmeyi düşünüyorum..

tsi lardan kısıtlı bi ses alındığını biliorum ne yaparsan yap bi 1.6 leonun sesini alamassın ama yinede ona yakın bişiler olmaz mı kat iptal etmeden veya supersprint komple sistem yapmadan ..?

4. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Büyük kazan demek içinde daha çok elyaf olması demektir.Ama şu da var içinde neredeyse hiç elyaf olmayan free flow egzozlar da var.Komple düz boru ve sonunda SS ile güzel ses alırsın.Dediğim gibi otto tarzı egzozlarla tok ses alınmaz.Bir de atmosferik arabanın sesi ile turbonunkisi aynı olmaz.

5. ESY

ESY SCW Üyesi

198
    19
    18

tamam abi çok teşekkür ederim :) bilgilendirmen için..

Sayfayı Paylaş