Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Motor İlk Dönem Nasıl Kullanılmalı

pekı bu araclar hıc yag su degısmıyor mu on bes bıne kadar ? .... bırde ben ozellıkle yakıt ne zaman ınsanı yakmaya baslıcagını merak edıyorum

hmm fıkrı dusuncesı kullanıcıları yorum yapıcak olanı kımse yok sanırım?

sımdık ılk aldıgımdakı yakıt bana gore yuksek geldı 10un ustunde yakıyor ve normal kullanımda bıle zar zor 9 mınımum 8 dusuyor bu durum nasıl duzelır onu merak edıyorum daha yenı dıe mı?

3K'ne kadar zaten her araç fazla yakar fabrika verisinden..
asıl güzel ekonomileri ilk bakımdan sonra almaya başlar..bi de 10L'nin üstünde yakıyo ama kaç km yol gidince 10L ortalama gösteriyo nası bi yolda tamamen ekonomik kullanırken mi 10L yakıyo vs. ??

aynen ya atıyorum burdan cıkıyorum sana gelıyorum 12 13 yakıyor .... soklara gırdım :D

Ömer ne kadar az yol gidersen istediğin kadar kas ortalama o kadar yüksek olur..
araç rolantide durur vaziyetteyken de ortalama yükselir..tüketim olup katedilen km olmadığı için..arabaya biraz daha alış biraz daha km yapsın araç sonra kendine gelir..belki de ekonomik kullanıyorum diye düşündüğün zamanlarda aslında ekonomik kullanmıyosun..anladığım kadarıyla 1.4T Leon almışın iyi günlerde kullan.. :)

tesekkur ederım :) pekı hıc 1500de falan yag degısımı yok mu ? dırek bakıma 15.000de mı gırıyor tsi ...

keyfi olarak 3K'de rodajı tamamen bittikten sonra değiştirebilirsin yağını ama periyodik tablosunda yağ değişimi yok 15K'ne kadar..
binek VW grup içersinde ilk bakımdan önce yağ değişimi ne gördüm ne duydum..

Geri
Üst Alt