Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI MK2 Kutu içi Filtre

kerem129

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Türkiye'de adı çok bilinmesede araştırırsanız görebileceğiniz üzere dünyanın en iyi filtre üreticilerinden biridir.

K&N gibi saçma amatör ürünler ile karıştırmayınız. Bu profesyonel bir filtredir.

Aracın hiç bir parçasını sökmeden filtre kutusunu açıp içerideki filtreyi çıkartıp yerine koyabilirsiniz.

Devirsiz kullanımda yakıtta azalma devirli kullanımda da bir ufak güç artışı sağlamaktadır.

Arkadaşıma aittir kendisi aracını sattığı için boşa çıkmıştır. 3000km kadar kullanılmıştır. Temizlenerek 1 milyon km kadar kullanılabilmektedir.

1.4 Tsı lar için komple filtre kiti performans artışı değil tam ters etki yarattığından en mantıklı ve doğru çözüm kutu içi filtredir.

Kartal ve kadiköy civarinda elden teslim edilebilir.

Sıfırını yalnızca maslak'da bulabilirsiniz. Sıfır fiyatı 450Tl civarıdır.

İletişim için tel: 0535 730 64 03

Arkadaşlar Türkiye'de adı çok bilinmesede araştırırsanız görebileceğiniz üzere dünyanın en iyi filtre üreticilerinden biridir.

K&N gibi saçma amatör ürünler ile karıştırmayınız. Bu profesyonel bir filtredir.

Aracın hiç bir parçasını sökmeden filtre kutusunu açıp içerideki filtreyi çıkartıp yerine koyabilirsiniz.

Devirsiz kullanımda yakıtta azalma devirli kullanımda da bir ufak güç artışı sağlamaktadır.

Arkadaşıma aittir kendisi aracını sattığı için boşa çıkmıştır. 3000km kadar kullanılmıştır. Temizlenerek 1 milyon km kadar kullanılabilmektedir.

1.4 Tsı lar için komple filtre kiti performans artışı değil tam ters etki yarattığından en mantıklı ve doğru çözüm kutu içi filtredir.

Kartal ve kadiköy civarinda elden teslim edilebilir.

Sıfırını yalnızca maslak'da bulabilirsiniz. Sıfır fiyatı 450Tl civarıdır.

İletişim için tel: 0535 730 64 03
nasıl bişimiş merak ettim ben kn kullanıyorum memnunum.fotoğraf varsa alacak kişide görerek karar vermesi açısından ii olur düşüncsindeyim... hayırlı satışlar

Hayırlı satışlar.

Markasını yazsaydınız da öğrenseydik, profesyonel üreticiyi.

kn gibi orjınal amerikan filtresini saçma demişsiniz ama sizin anlatıklarınızın aynı performansı bu da veriyor.performans filtresinden performans almak için önce yazılım sonra gaz tepkisi yaptırmanız lazımkı verim alabilesiniz.yoksa 75 psi lik araca ne takarsanız takın bişi farkettirmez kağıt israfını önlemiş olursunuz

Resim fiyat hakkında bilgi verseniz bizde karar versek saçmamı degilmi

Beni EDS ler İYİ tanır

Geri
Üst Alt