Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı mi yoksa 1.9 tdı?

biraz sabır ve temiz 1.9 tdi çok güzel olur.. tek dezavantajı vergisi.. :(

Bursa daki Fr dicem de adam cidden tutarsız.satmak istemiyor bence o aracı yada cidden birşey var..30.000 e hala 1.6 satılabilirken 36 ya nasıl veremedi anlamadım

Bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaslar:)koca jettayada cıtircik motor koymuşlar..çıtir olan motoruda yaparlarsa jetta R a koyarlar heralde:)

Bilgilendirmeler için teşekkürler arkadaslar:)koca jettayada cıtircik motor koymuşlar..çıtir olan motoruda yaparlarsa jetta R a koyarlar heralde:)
:D

Şu çıtırla çıtırcığın hiç roll videoları yok mu çok merak ediyorum aradaki fark ı 125lik manuel civic in yarım boy gerisinde kalıyorum rollde burdan duyduğuma göre de ağır ağır da olsa 1.4 yiyormuş 125lik civic i

varol abi hepsini takip ediyorum şimdi bi araç buldum makyajsız1.4 2009 orjinal aoer kitli cupra cantlı koldayamalı biaraç bani anca o keser biliyorsun sattığım leon piyasadaki nadir leonlardandı yapılagilecek ne varsa araca yapılmştı.

Geri
Üst Alt