Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı mi yoksa 1.9 tdı?

TSI'ın da şanzıman oranları berbat Yunus :)

1.6 nınkiler daha berbat. eskiden seat global sitesinde ara hızlanma verileri falan vardı şimdi kaldırılmış. 1.9 la 1.6 arasında %30 dan fazla esneklik süre farkı vardı. mesela 12 sn de çıkıorsa 1.9 tdi aynı esnekliği 1.6 tdi 16 17 sn de yapıyor tsi 14 sn falan gibi düşün.

teşekkürler bende 1.4 düşünüyorum ortalama değerler nedir benim 1.6 ortalam 10lt yakıyodu

Ben anca gün boyu şehir içi - şehir dışı gazladığımda 10 litre görüyorum , onun dışında ara sıra agresif ara sıra ekonomik kullanımda 7-9 arası değişiyor.

Ben anca gün boyu şehir içi - şehir dışı gazladığımda 10 litre görüyorum , onun dışında ara sıra agresif ara sıra ekonomik kullanımda 7-9 arası değişiyor.

Ve uzun yolda basmam diyorsanız , şehirlerarası yollarda vs. ortalama 110 km/h 'da 6 litre görebilmeniz mümkün...

Ve uzun yolda basmam diyorsanız , şehirlerarası yollarda vs. ortalama 110 km/h 'da 6 litre görebilmeniz mümkün...

1.6 da 6 görmek imkansıdı enson yaz uzun bilolculuk yaptım görebildiğim rakam oartalam 100 120 km arası 7.6 dı şehir içinde birazdasert kullanımda 10 la 13 arası değişiyordu.teşekkürler

ne 6 lt si yaw. ben 5.5 uğu geçtiği zaman arabayı servise götürüyorum bu arabada problem var bakn diye :D

yeni kasa mı yoksa eski kasa mı olmalı istediğin leon, öncelikle bunu belirlemelisin bence

ağbi TDİ derim başka birşey demem TSİ almam ama alanada mani olmam

Geri
Üst Alt