Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI mı 2.0 16v mi uzun yolda daha ekonomiktir? Buyrun videolu :)

İstanbul'da köprü trafiğine filan girmedikçe 8-9 arası yakıyor.. Arada gazlamalı 10 10.5.. :)

Adam Kocaeli Üni. de okuyor ,rs i test etmek için gitmedi heralde :)

Aynı değerleri daha yüksek süratte bende yakaladım denebilir cidden uzun yolda hacim sayesinde araba yakmıyor :)

rs çok güzel ve sevdiğim bir araç bende fr varken 245 hp aracımla yapılı bir 190 hp rs koltuklarıda sökük 220 km ye kadar kafa kafaya gidiyordu benle sonra ben ufaktan uzuyordum ama rs de 3.5 bar regülatör şart yakıtını güzel düşürüyor

Güzel değer:eek:key:, uzun yolda hafif araba, büyük hacimli bir motor ve iyi bir kullanımla elde edilmiş ,açıkcası yinede şaşırtıcı:) Şehir içinde durum ne olur acaba, örneğin benim arabada trafikte durduğum anda yol bilgisayarı, boşta rolantide 1 saatte 0.6lt değerini gösteriyor :D

İstanbul'da köprü trafiğine filan girmedikçe 8-9 arası yakıyor.. Arada gazlamalı 10 10.5.. :)

:)
Boşta litre/saat olarak hatırlamıyorum ama 0.8 0.9'dan aşağı değildir. İftar saati köprü trafiğine girilirse tüketimin artacağı aşikar. Ama öyle bi trafikte ben otomobil kullanmam zaten :)

Boşta benim araba bu hava koşullarında 3.5 litreden başlıyo 1-1.5 dakika sonra 1 litreye sabitliyor yola çıkıp bi yerde durakladığımda 0.7-0.9 arası geziyor debriyaja basınca direk 1e çıkıyor :)

Geri
Üst Alt