Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi leon vites geçişleri hakkında

55bin'de 1.4 TSI 2008 leonum vitesler yağ gibi geçiyor.. bence araçlarınızı servis danışmanınızla birlikte kullanarak bir test sürüşü yapın..

kaan abı ben dedıgını yaptım sallamadı adamlar :) evet bıraz sert gecıyor ama sorun degıl dedı..bende ustune geıtmedım kullanıcı hatası cıkarırlar dıye. debrıyajda bı sorun oldu 16 bınde kullanıcı hatalsı dedıler korkuyrm acıkcası artık

bu olay psikolojik bence, arada banada vites sorunluymuş gibi geliyor o sırada farklı bir araba kullanıyorum vitesi zor geçen, kendi aracıma binince tüy gibi hissediyorum, arada farklı eski araçlara binmekte fayda var ben böyle düzeliyorum:)

aynı sorunu bende yaşıyorum 1,2 tsı kullanıyorum bende...

bu olay psikolojik bence, arada banada vites sorunluymuş gibi geliyor o sırada farklı bir araba kullanıyorum vitesi zor geçen, kendi aracıma binince tüy gibi hissediyorum, arada farklı eski araçlara binmekte fayda var ben böyle düzeliyorum:)
evet bende transit connet kullandığımda leonuma haksızlık ettiğimi düşünüyorum

Benim eski ibizamdada vardi leondada var debriyajdan cekin ayaginizi bir daha basin duzgunce geciyor disli kaynakli sorun cogu araba yapar bunu geri vitese takarken makyajli makyajsiz yani leon degil sadece kullandigim arabalarda cok denk geldi hatta 2003 ibizamdada bu durum vardi

Benİm merak ettİĞİm Önemlİ bİr konu var ; her Üye belkİde seat mÖarka otomobİlde yaŞadiĞi sikintiyi gÜzelce yaziyor, pekİ seat fİrmasi bunlari takİp edİyor mu ? Fİrma bunlara dayanarak İyİleŞtİrmelere gİdİyor mu?
Bu seat İÇİn bence mÜkemmel bİr arti, İstese diŞarda kendİ yaĞmaya ÇaliŞsa bu araŞtirmayi, belkİde mİlyarlarca para ahrcamasi gerekecek! Umarim bu Önemlİ ve akli baŞinda sİtede her Üyenİn uyari ve sikintilarini dİkkate aliyorlardir tÜrkİye seat dİsbÜrÖtÖrÜ !!!! Sİte yÖnetİcİlerİnede bÜyÜk İŞ dÜŞÜyor bu durumda , bunlari onlara ulaŞtirmak İÇİn !

1.2 tsi dada varrr :eek::(

Benİm merak ettİĞİm Önemlİ bİr konu var ; her Üye belkİde seat mÖarka otomobİlde yaŞadiĞi sikintiyi gÜzelce yaziyor, pekİ seat fİrmasi bunlari takİp edİyor mu ? Fİrma bunlara dayanarak İyİleŞtİrmelere gİdİyor mu?
Bu seat İÇİn bence mÜkemmel bİr arti, İstese diŞarda kendİ yaĞmaya ÇaliŞsa bu araŞtirmayi, belkİde mİlyarlarca para ahrcamasi gerekecek! Umarim bu Önemlİ ve akli baŞinda sİtede her Üyenİn uyari ve sikintilarini dİkkate aliyorlardir tÜrkİye seat dİsbÜrÖtÖrÜ !!!! Sİte yÖnetİcİlerİnede bÜyÜk İŞ dÜŞÜyor bu durumda , bunlari onlara ulaŞtirmak İÇİn !

dediğin belki ispanyada yapılıyodur burdaki inceliyicekte ispanyolcaya çeviripte seata gönderecek öylemi peeh daha neler

kendinizi üyelerimiz bölümünde tanıtır mısınız

Bütün vw gurubunda vites sistemi aynı, biraz alışmak gerekiyor, ben iki sene polo kullandım, araya birbuçuk sene ford girmesine rağmen leonumu alıca bir günde eski alışkanlıklara geri döndüm,şahsen 6 vites e alışmak dışında bir zorluk yaşamadım.

Aracı önce 2.ci vitese sonra geri vitese takmayı deneyin eminim sorun gidecektir.Benim asıl sorum vites değiştirirken çok ses geliyor mekanik parçalardan araba 4.000 km debu normalmidir?

Geri
Üst Alt