Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi leon içeriye gelen ses

legend55

Kayıtlı Üye
selam arkadaşlar.2010 model 1.4 tsi leon aracım var..araçla giderken motordan içeriye acayip bi ses geliyor..böyle cihaz sesi gibi tarif edemyorum..kim binse soruyo bişeymi surtuyo diye..rölantide gaz verınce gelmıyo o ses.böyle arabanın devriyle beraber yükselen zzzzz diye bi ses..bı fıkrı olan varmı yada daha önce buna benzer bı sorun yasayan

yok abi tık tık degilde sanki bişey sürtüyomus gibi motorun sesi yerine o sesi daha cok duyyorum içerde

selam arkadaşlar.2010 model 1.4 tsi leon aracım var..araçla giderken motordan içeriye acayip bi ses geliyor..böyle cihaz sesi gibi tarif edemyorum..kim binse soruyo bişeymi surtuyo diye..rölantide gaz verınce gelmıyo o ses.böyle arabanın devriyle beraber yükselen zzzzz diye bi ses..bı fıkrı olan varmı yada daha önce buna benzer bı sorun yasayan
düşük hızlarda ayağı gazdan çekince gelen bi sürtünme sesi gibi mi?

giderken boşa al vitesi o zamanda geliyorsa bilya da olabilir , tahmin sadece

fren disklerine ufacik bir kum girmiş olabilir. Onun sesi aynı dediğin gibi vıızzz die çıkıyor. benim başıma bir kaç defa gelmişti. sendeki de aynı olay olabilir.

zzzz gibi mi yoksa 2500 devir civarlarında gelen tırrrrrr ses mi ? Şayet bu dedigim ise benim de bşaıma geldi garantiden degişim oldu. Degisen parça zincir gergi düzenleyicisi mi nedir o degisti.

boştayken gelmiyo abi o ses..rölantide gaz verincede gelmiyo..sadece vitesi atıp giderken gelen bi ses.servise gidicem artık bakalım..bi sıkıntısını görmedim ama içeriye cok ses geliyo

devir daim pompası kardeş. Ne yazık ki bende de o sesten var :(

Geri
Üst Alt