Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI lar bu kadar çokmu yakıyor?

abi bi depo ile bastıgım halde 600 km yaptım bi sorun olmalı

Bencede sorun var motorda bu kadar çok yakması normal değil sahibine söyledim zaten.

bi anormallik var Tekin abim.. :)

tekin abim dediğin şartlarda minimum gitmesi gereken 750 800 km arası 500 km imkansız kökleye kökleye gitsen ancak :) sana şöyle söyleyim eskişehire ankaradan 180 190 ortalama hızla geldim passat tsi ile 9 küsür ortalama yaptı :)

tekin abim dediğin şartlarda minimum gitmesi gereken 750 800 km arası 500 km imkansız kökleye kökleye gitsen ancak :) sana şöyle söyleyim eskişehire ankaradan 180 190 ortalama hızla geldim passat tsi ile 9 küsür ortalama yaptı :)

konunun uzmanı geldi :)

Ben cupra ile yarıla yarıla 650 km gidiorum 97 oktan ile. Mumkun deil araç problemli...

sehırler arası yolda degerlerınız az ama sehır ıcınde 1.4 tsi ence yakıyor.

Bence devirsiz gitmekten dolayı çok yaktığını düşünüyorum 100-140 ara ara 180 :)

ben ankara kayseri gidip geldim. 1 depo aldım götürdü getirdi 3 çeyrek depoya. 675 km gidip geldim. Şuan 725 km oldu 35 km daha gider diyor ama ışık yandı. ona göre hesap edin. 1.4 tsi leon.

Geri
Üst Alt