Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi katalizor iptali

ESY

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sorum şu kat iptali yaptırmak istiyorum.. fakat herhangi bi egsozcuya götürdüğümde katalizörün boğazda olduğunu sökülmeyeceğini sökülürse motora arıza vericeğini sensör olduğunu vs gibi şeyler söledi

1.4 tsi kat iptali yapan varmı ses nasıl yada yapılırmı yapılmaz mı bilgi alabilirmiyim ..

çok maliyet çıkartırmı peki yeri nerde ? motor arızası vs . verirmi peki ?

bostancı oto sanayide yeri

aynen yekta abimizin attığı linkten baktım ben şimdi :) halkalıdayım ben bayağı uzak bana.. bi fiyat alayım önce. inş arıza vs gibi şeler olmaz ya. çok istiorum kat iptali orta iptal son iptal istediğim ses yine yok yine yok :)

aynen yekta abimizin attığı linkten baktım ben şimdi :) halkalıdayım ben bayağı uzak bana.. bi fiyat alayım önce. inş arıza vs gibi şeler olmaz ya. çok istiorum kat iptali orta iptal son iptal istediğim ses yine yok yine yok :)

Kardeşim aradığın herşeyi Mustafa ustamızda bulucaksın bundan emin ol , işinin ustasıdır için rahat olsun :eek:key: :)

sana ben bişey diyim kafanda şekillensin ben egzost ucunu oraya geldim ve ona taktırdım hesabını sen yap artık....

Geri
Üst Alt