Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi için kutu içi k&n

BMC, Eğer çok bütçen varsa da CDA'yı dene ses alamazsan benim dediğimi yap. BMC daha güzel bir ses veriyor gazı bırakınca çıkardığı kuff seside daha güzel :) Ben böylesini daha çok sevdim k&n'den daha başarılı

murat ne taraftasın ? yaptırmadan önce senin arabanın sesi bi dinlesem iyi olur aslında ya

Senin araçla benim araçtan farklı ses çıkar :) Bendeki 1.2 olduğu için :) o kuff sesi çok güzel homurtusu daha güzel k&n'den. Ben bahçeşehirdeyim. Yarın bi-xenon yaptırmaya dursun'un yanına gidicem maltepeye. Cai'nin normal açık hava filtresinden tek farkı motor sıcağından korunması o kadar :)

Senin araçla benim araçtan farklı ses çıkar :) Bendeki 1.2 olduğu için :) o kuff sesi çok güzel homurtusu daha güzel k&n'den. Ben bahçeşehirdeyim. Yarın bi-xenon yaptırmaya dursun'un yanına gidicem maltepeye. Cai'nin normal açık hava filtresinden tek farkı motor sıcağından korunması o kadar :)
Yarin senden xenonlar takilinca buyuk buyuk detayli fotograflar bekliyorum Murat:)

Yarin senden xenonlar takilinca buyuk buyuk detayli fotograflar bekliyorum Murat:)

Tamam kaan abi. Bugün maltepe buluşmasına gittim. 6-7 araçta vardı o bi-xenon :D millet yaptırmış biz yeni öğreniyoruz :D Fotoğrafları atarım. :) D1S olursa onu yaptırıp asıl uzunları iptal ettirebilirim. D2S olursa mecbur açık kalıcak asıl uzunlar.

Tamam kaan abi. Bugün maltepe buluşmasına gittim. 6-7 araçta vardı o bi-xenon :D millet yaptırmış biz yeni öğreniyoruz :D Fotoğrafları atarım. :) D1S olursa onu yaptırıp asıl uzunları iptal ettirebilirim. D2S olursa mecbur açık kalıcak asıl uzunlar.

Nasil su alma gibi sorunlar var mi yaptiranlarda? titreme var mi yanarken? D2s yaptirisak bixenon olup farlar otomatikteyken xenonlar sellektor yapiyor dimi?

Nasil su alma gibi sorunlar var mi yaptiranlarda? titreme var mi yanarken? D2s yaptirisak bixenon olup farlar otomatikteyken xenonlar sellektor yapiyor dimi?

D2S'te farlar açıkken bi-xenon selektör yapıyor. Kapalıyken yapmıyormuş. Su alma, buğu vs hiçbiri yok. Yanarken normal yanıyor titreme yok. Erhanın aracında denedik bayaaa :D Güzeldi ama o uzun sarılar bozuyo gibi. Arkadaşın Opel Astra'da da oluyodu hoşuma gitmiyordu :)

D2S'te farlar açıkken bi-xenon selektör yapıyor. Kapalıyken yapmıyormuş. Su alma, buğu vs hiçbiri yok. Yanarken normal yanıyor titreme yok. Erhanın aracında denedik bayaaa :D Güzeldi ama o uzun sarılar bozuyo gibi. Arkadaşın Opel Astra'da da oluyodu hoşuma gitmiyordu :)

Farlar kapaliyken bixenon sellektor yapsin istiyorum cozumu ne? o zaman hep farlar acik mi dolasicaz?

D1S'tir çözümü fakat balast yok bizim araçlara uygun :) D2S varmış dursun'un elinde. D1S denicek bakalım olursa onu koyucaz. Arıza lambası yakmaz inşallah

murat ben bostancı'dayım,bu tarafa geçtiğinde haber verirsen sevinirim.bi aksilik çıkmazsa gelirim. numaram 0532 335 01 40

Geri
Üst Alt