Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi için kutu içi k&n

BMC sanirim daha iyi K&Nden...BMC ile K&N epey farketti..

Önceden biliyordum, emin olmak için kontrol ettim hem 1.4 TSI da hemde 2.0TFSI da Mass Air Flow (MAF) Sensor mevcut..

Önceden biliyordum, emin olmak için kontrol ettim hem 1.4 TSI da hemde 2.0TFSI da Mass Air Flow (MAF) Sensor mevcut..

Bu parcanin 250-300 lira gibi bir fiyati var aksaraydaki parcacilarda...ama ben sordugumda 1.4 twincharger icin var dedi VW 160liklar icin..leon icin bulamadilar.

yorum yapan herkese teşekkürler arkadaşlar,btg yolu gözüktü anlaşılan :)

abi aslında performans derdim yok,biraz homurtu istiyorum.peki bmc nin sesi mi k&n in sesi mi dersem ne dersin ?

Benim söylediğim sistemden yaptırmak istersen, geçenlerde 1.2 TSI'a bir işlem yapmışınız aynısından istiyorum de ayarlarlar :D

abi aslında performans derdim yok,biraz homurtu istiyorum.peki bmc nin sesi mi k&n in sesi mi dersem ne dersin ?

Kapak kapaliyken bariz ses bekleme.. ses istiyorsan CAI kullanman gerek..hem soguk hava hem de ses alirsin..

BMC, Eğer çok bütçen varsa da CDA'yı dene ses alamazsan benim dediğimi yap. BMC daha güzel bir ses veriyor gazı bırakınca çıkardığı kuff seside daha güzel :) Ben böylesini daha çok sevdim k&n'den daha başarılı

Geri
Üst Alt