Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi için hava filtresi KAFAM KARISTI....

Can boru daha uzun olmalı demişsin borunun uzunluğu turbo laga sebebiyet vermez mi

hayır b sorun olmaz enes lag yapabılmesı ıcın basıncı bastıgın kompressor tarafından sonra yolu uzatman gereklı,onunla da ılgılı b durum yok

k&n yağlı filtre zarar veriyormuş :confused:

yaglı fıltre zarar vermıyor cunku maf sensoru yok Tsı larda map sensoru var.Ama kuru tıp kullanmakta fayda var yaglı tıp ın kelebegı kırletmesı kuruya gore daha fazla olcak ayrıca temızlerken yıkadıktan sonra yaglamak flan gerekıcek ugrasmaya degmez

arkadaşlar bende k&n kutu içi filitre kulanıyorum kapak acık halde sesinden ve performansondan memnunum özellikle serin ve soğuk havalarda :) hic bir sorun cıkartmaz gecen doğusda servisdeydım vites topuzum u taktırmak ıcın gıtmıstım orda seat ustasına sordum hıc bi problem olmas dedi hatta sesine hasta oldu :)

kusura bakmada servıs ustalarının ne zamandır Cai den flan haberı olmus da yapılan o sıstemı onaylıyor:)kutu ıcıne takılan Kn tamamen pratık b sıstem kullanıcı ıcın,ses dısında hıc b getırısı olamaz sıcak hava cekmekten baska.Cai denılen sıstemle soyle pratık sıstemler bır tutulmasın forumda bınlerce kez yazıldı cızıldı bunlar artık

Aem en basında ama dry flow olcak yagsız olanı,fotograftakı fıltre yanı

peki bişey daha sorsam dediğiniz ürünü bulabıleceğım bır yer biliyomusunus.suan ben k&n kulanıyorum .birde bu acık flitre cok ses verıyomu cok asırı sesi sevmıyorum eşim cocğum eyer tok bir ses verıyosa yaptırabılırm.yardımcı olursanıs sevınırım.

peki bişey daha sorsam dediğiniz ürünü bulabıleceğım bır yer biliyomusunus.suan ben k&n kulanıyorum .birde bu acık flitre cok ses verıyomu cok asırı sesi sevmıyorum eşim cocğum eyer tok bir ses verıyosa yaptırabılırm.yardımcı olursanıs sevınırım.
ebayda var toplu şipariş verelim =)

bu fıltreyı alıp kesıp bıcıp uydurmak cok gereksız cunku SC lı versıyon ıcın yapılmıs b fıltre kıtı bu.Aem maslakta powershoptada satılıyor,sahıbınden.com dan da ılanlar var ordan da alınabılır

ve arkadaşlar ilk sizlerle paylaşıorm :eek: K&N hava filtresine karşı olan biri olarak k&n taktırdım ama 1.4 tsi için üretilmiş yağsız olanı taktırdım 2000-3000 arası cok fena blow off gibi ses veriyor :) 3000-5500 arası ses baya kalınlaşıo ama beyendim ayrıca bu yağsız model orjinelini bozmadan direk orjinal filtreyi çıkarıp içine takılıyor o yüzden arabanın hiç bir borusuyla oynamadım kutunun içine monte ettik ve kapağıda açık kapatınca az ses veriyo. temizlenmeside aynı aem gibi cif ve su (yağ felan yok) estremotuning de taktırdım. AEM e gelince filtresi daha küçük geldi fiyat olarak aem 140 cekti k&n 150 ikiside yağsız ama k&n daha büyüktü. Açıkcası filtre beni kesmedi ya bide egzoz lazım :)

NOT: ARABAMI ÇOK YAKTI BEN Mİ ÇOK BASTIM BİLMIORM AMA KURTKÖY-BOSTANCI(LUNAPARK) GİT GEL 30 TL LİK BENZİN YAKTI :) böyle giderse iflas bayrağını çekerm :rolleyes:

Geri
Üst Alt