Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi için hava filtresi KAFAM KARISTI....

cengiz kardesım merhaba. ben 1 ay once felan arkdsımın arabasına bagladım simota hava fıltresı kıtı cok bı bılgım olmadıgı halde. orjınal kutusunu soktuk ama gerı yerıne takman fazla bı zamanını almaz ben sana yarın resımlerını cekıyım gonderıyım ıstersen

cengiz kardesım merhaba. ben 1 ay once felan arkdsımın arabasına bagladım simota hava fıltresı kıtı cok bı bılgım olmadıgı halde. orjınal kutusunu soktuk ama gerı yerıne takman fazla bı zamanını almaz ben sana yarın resımlerını cekıyım gonderıyım ıstersen

resimler çok iyi olur gerçekden teşekkür ederim...

Olur bu cuma giderim.borularla felan tam olarak ne kadar maliyet tuttu ?

valla borular siteden bilal abinin hediyesiydi..üstündeki filtre eskiyince sadece aem filtre almıştım..borularla falan maliyet artar ama sadece filtre 100 150 arası birşey olması lazım

mantık ömerinkisi gibi ama boru daha uzun olmadı fıltre en kosedekı bosluga bakmalı,etrafo tamamen ızlolasyon malzemelerı ıle motor sıcagından arındırılmalı.zor ıslemler degıl,zaten fıltre kutusu sokmek takmak bunlar cıtır modıfıyenın en temel derslerıdır :)

yalıtımı nasıl yapmayı dusunuyorsun?benım eskısındekı gıbı mı ?

mantık ömerinkisi gibi ama boru daha uzun olmadı fıltre en kosedekı bosluga bakmalı,etrafo tamamen ızlolasyon malzemelerı ıle motor sıcagından arındırılmalı.zor ıslemler degıl,zaten fıltre kutusu sokmek takmak bunlar cıtır modıfıyenın en temel derslerıdır :)

sanırım kafamda oturdu tam olarak ne yapmam gerekdiğim teşkkürler

Geri
Üst Alt