Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ İbiza Cupra Hakkı'nda bilgi ?

Alikoocc

Kayıtlı Üye
İbiza cupra almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa araç Hakknda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba ? o_O

kücük tek kapı :) sinek gibi kaçar :) aile arabası değil :) benzinli :) vs vs vs...kullanan varmı sanırım cupra yok bilmiyorum

kardeşim amacın güç ve performans ise kesınlıkle bulunmaz nımet cupra bende cok dusundum ve cok arastırdım tek kapı olması ve gunluk 60-70 km yol yapıyor olmam vaz gecırdı şehir içi7/8 lerde dolasırsın ortalama yakıt tuketımı yuksek olur bıraz yanı aslan besleyen yemını dusunmez dersen al bır cupra kesınlıkle senı her konuda memnun edecektir sanruuf tamamen acılmıyor havalandırma amaçlı sıfır 1.4 tsı cupra suan uretımı durduruldu 1.8 olarak uretılıyor bilgine ....

Yani 1.4 tsi Nasıl olur ilerde satmam zor mu olur ?

daha dun kullandım kesınlıkle harıka bır makına,hızlanması olsun yol tutusu olsun gayette guzel hatta harıka.beygır sanzıman kasa agırlıgı vs tam ayarında ok gıbı fırlıyor araba.gazlamalı kullandım hepsport modda ve sureklı kapısısr pozısyonunda 10.kusur ortalama vardı.aksamda gayet normal kulandım arac tuzladan avrupa yakası 5.5 tu ortalamam sonra 6 ltgordum.kesınlıkle tavsıye ederım aracı.1.4 tsi ibiza cupra motor degısımıne gıttı 1.8 oldu buna ragmen beygır olarak sadece 10 hp arttı aracın.bu sebeple ıbıza cupra ıstıyorsan bence 1.4 ıyıdır 10 hp ıcın 1.8 vergı dılımıne gırmeye gerek yok.sadecesunuda soylemeden edemeyecegım 1.8 tsı ıbıza cupra nın turbo mımarısınde deıgısıklı var yanı ondan araca 180 lıge gore bıraz daha serı kalır.

Eğer ki yükleyeceğim diyorsan al 1.8

Yoksa 1.4de tatmin eder fakat yazılım ve 1-2 ufak parça ile Fr lar da çok rahat yürüyor cupra ile..

Sent from my iPhone using Tapatalk

İbiza cupra almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar varsa araç Hakknda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi acaba ? o_O
Selamlar. 1.4 u Türkiye'deyken denemiştim. Şuan 1.8 192 aldım. 0-100 5.7sn aracım stok sayılır. Konfor olarak harika ama bir aile arabası kesinlikle değil. Yakıt tüketimide beklediğimin çok üzerinde. Ama arkadaşın dediği gibi karşına çıkabilecek araç sayılı.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yani 1.4 tsi Nasıl olur ilerde satmam zor mu olur ?

Ben kullandım satış da zorlanmadım (bocanegra vardı ama)
Olumsuz yönleri frenleri çok zayıf leonlara göre.
Bir de kalkışlar da çok sarıyor güçten dolayı.
Ama verdiği keyfi şu anki arabam bile vermiyor.

Geri
Üst Alt