Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI için Kutu içi Hava Filtresi Önerileriniz..

bmc pahalıdır ama ıyıdır abı oyle soylım.forgenınkını de alabılırsın.

o filtre iyi diyosun yani ..
bnce ne oldugu belirsiz çin mali bişi knka :d bana öyle geldi

Malesef yanlış dusunuosun kardeşim gecen acıp bakmıstım ustundeki cok bilindik bir marka dandik bişey değil ama adı neydi unuttum aklıma gelince yazıcam....

ben de BMC kutu içi kullanıyorum, yerine çok iyi oturuyor çıkma şansı da yok. orjinal filtrelerin hattı bizde motordaki sıcak havadan da etkileniyor ama aldığı yol ve dirseklerle havanın ısısını biraz kırıyor. Can'ın eklediği fotoda filtre olayı gayet iyi çözümlenmiş ekstra bir harcama gerektirir ama orjinalden daha mantıklı olduğuna hiç şüphe yok daha verimli olur. ayrıca havanın sürtünmeden oluşturacağı ekstra türbilans ve kayıpları da önlemiş olursun, ben tuttum fotodaki sistemi. fotodaki sisteme paslanmaz olan kısımlara yapılacak ekstra sıcağa dayanıklı bir izolasyonla cillop olur cillop...

ben de BMC kutu içi kullanıyorum, yerine çok iyi oturuyor çıkma şansı da yok. orjinal filtrelerin hattı bizde motordaki sıcak havadan da etkileniyor ama aldığı yol ve dirseklerle havanın ısısını biraz kırıyor. Can'ın eklediği fotoda filtre olayı gayet iyi çözümlenmiş ekstra bir harcama gerektirir ama orjinalden daha mantıklı olduğuna hiç şüphe yok daha verimli olur. ayrıca havanın sürtünmeden oluşturacağı ekstra türbilans ve kayıpları da önlemiş olursun, ben tuttum fotodaki sistemi. fotodaki sisteme paslanmaz olan kısımlara yapılacak ekstra sıcağa dayanıklı bir izolasyonla cillop olur cillop...

forgenin hazır kiti daha makbul gibi abi diger markalar biraz tuzlu yani.. << forgenin linki >>

Geri
Üst Alt