Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi için hava filtresi KAFAM KARISTI....

ve arkadaşlar ilk sizlerle paylaşıorm :eek: K&N hava filtresine karşı olan biri olarak k&n taktırdım ama 1.4 tsi için üretilmiş yağsız olanı taktırdım 2000-3000 arası cok fena blow off gibi ses veriyor :) 3000-5500 arası ses baya kalınlaşıo ama beyendim ayrıca bu yağsız model orjinelini bozmadan direk orjinal filtreyi çıkarıp içine takılıyor o yüzden arabanın hiç bir borusuyla oynamadım kutunun içine monte ettik ve kapağıda açık kapatınca az ses veriyo. temizlenmeside aynı aem gibi cif ve su (yağ felan yok) estremotuning de taktırdım. AEM e gelince filtresi daha küçük geldi fiyat olarak aem 140 cekti k&n 150 ikiside yağsız ama k&n daha büyüktü. Açıkcası filtre beni kesmedi ya bide egzoz lazım :)

NOT: ARABAMI ÇOK YAKTI BEN Mİ ÇOK BASTIM BİLMIORM AMA KURTKÖY-BOSTANCI(LUNAPARK) GİT GEL 30 TL LİK BENZİN YAKTI :) böyle giderse iflas bayrağını çekerm :rolleyes:
hayırlı olsun :):) fotoğraf istiyorum ama

ve arkadaşlar ilk sizlerle paylaşıorm :eek: K&N hava filtresine karşı olan biri olarak k&n taktırdım ama 1.4 tsi için üretilmiş yağsız olanı taktırdım 2000-3000 arası cok fena blow off gibi ses veriyor :) 3000-5500 arası ses baya kalınlaşıo ama beyendim ayrıca bu yağsız model orjinelini bozmadan direk orjinal filtreyi çıkarıp içine takılıyor o yüzden arabanın hiç bir borusuyla oynamadım kutunun içine monte ettik ve kapağıda açık kapatınca az ses veriyo. temizlenmeside aynı aem gibi cif ve su (yağ felan yok) estremotuning de taktırdım. AEM e gelince filtresi daha küçük geldi fiyat olarak aem 140 cekti k&n 150 ikiside yağsız ama k&n daha büyüktü. Açıkcası filtre beni kesmedi ya bide egzoz lazım :)

NOT: ARABAMI ÇOK YAKTI BEN Mİ ÇOK BASTIM BİLMIORM AMA KURTKÖY-BOSTANCI(LUNAPARK) GİT GEL 30 TL LİK BENZİN YAKTI :) böyle giderse iflas bayrağını çekerm :rolleyes:

estremo da mı taktırdın ?

Orjinaldeki kutunun içine taktım kapağı açık kullanıyorum diyosun yani? O zaman kutu içi filtreden bi farkı kalıyo mu?

K&N'in öyle bir filtresi olduğunu bilmiyordum. Model numarasını yazar mısın kutuda yazıyordur. Birde orjinal kazana replacement filtre taktığında kapağı açtığında extra bir performans vermiyor. Motorun o güzel sesi sayesinde sana araç daha iyi gidiyormuş gibi geliyo. :) Bende 57S-9500 var fakat cai yaptırmak için araştırmalara başladım. Ön ızgara ve aero sol hava girişinden hava çekip filtreye vermeyi düşünüyorum bunu yapabilecek bir yer biliyorsanız söyler misiniz :) İyi bir ustaya ihtiyacım var sanırım :)

ses diyelim. bide orjinal hiç bir şeyle oynamak istemedim servise giderken sıkıntı olmasın diye normal filtreyi takıcam esasında mantıklısı kutuyu sökup aşşğıya kadar boru uzatmak ama seneye arabayı satıp 1.6 dizel dsg alıcam o yüzden boşuna bozmiyim dedim:confused:

K&N'in öyle bir filtresi olduğunu bilmiyordum. Model numarasını yazar mısın kutuda yazıyordur. Birde orjinal kazana replacement filtre taktığında kapağı açtığında extra bir performans vermiyor. Motorun o güzel sesi sayesinde sana araç daha iyi gidiyormuş gibi geliyo. :) Bende 57S-9500 var fakat cai yaptırmak için araştırmalara başladım. Ön ızgara ve aero sol hava girişinden hava çekip filtreye vermeyi düşünüyorum bunu yapabilecek bir yer biliyorsanız söyler misiniz :) İyi bir ustaya ihtiyacım var sanırım :)

bence sen o iş için tanuningcilerden ziyade sanayiye gitmelisin daha mantıklı olur :) k&n yağlı filtresinde yıkadıkdan sonra özel yağı var ondan dökülüyor bunda öyle birşey yokmuş model numarası için yarın bakıyım :)

ustalar ne kadar ılgılenır bılmem de b ara ıstersen bakarız caresıne ;)

ustalar ne kadar ılgılenır bılmem de b ara ıstersen bakarız caresıne ;)

Olur can abi ;) pm attım sana.

K&N temizleme kitini diğer aracımda kullanmıştır. Yıkandığında yağı kalmıyor. O durumda takılmıştır sizinkide. Bende az yağlıyordum eski aracımda bunda henüz yıkama zamanı gelmedi de. Gelmeden AEM'e geçicem cai uygulamasıyla :D

Geri
Üst Alt