Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi FR SAHİPLERİ!GELİN BİRLİK OLALIM DOĞUŞU ARAYALIM

Benim Zararım yok hemen hemen.
Sattığım fiyata Şuan Bixenonlu,sunrooflu,kış paketli, fr alabilirim.
Benim tepkim Ben ilk alırken bixeonun için 2 ay sıra verirken şimdi bayinin önünde hazır bekletmeleri.
En çok Buna Kızıyorum.

arkadaşlar bizde zaten paramızı iade etsinler demedikki bixenon dan bizde yararlanalım istedik hehe herkes yanlış anlamış:)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

arkadaşlar bizde zaten paramızı iade etsinler demedikki bixenon dan bizde yararlanalım istedik hehe herkes yanlış anlamış:)

yani byscratch ın dediğini diyorum ben:) bide fiyat 1000 tl:)

Yanlış anlaşılmadı. O zaman şartları kabul ettiniz bi-xenon o fiyattı. Şimdi size bi-xenonu 1000TL den veremez. Önce 1takim far, 2adet d1s ampül, 2 adet hella balast, 1 adet bcm(merkezi elektronik ünitesi), sinyal ampulu, far yuvası ve iscilik. Siz o sartlari kabul edip almisiniz sozlesmeye imza atmisiniz. Kanuna aykiri hicbisey yokken bunu kalkipta bize de 1000tl olsun diyemezsiniz. Arac bixenonla geldiginde saydigim parcalarin hepsi sizin aracinizdan farkli hazirlaniyor ve dolayisiyla o parcalarin fiyati dustugunde hemen hemen 1000tl ye denk geliyor. Bi-xenonu cok istiyorsaniz, uygun fiyata ebayden parcalari kovalayin. Ordan alirsiniz. Urunlerin parca kodunu bulursaniz daha kolay olur sizin icin. Ancak serviste far takimi 1500, bcm 1000, balastlarin tanesi 800, ampullerin tanesi 300ken size ayricalik yapip 1000tl ye seti hazirlayip vermesi ve zarara girmesi icin bi gerekce yok ortada.

Adamın diyecegi Tek şey Ne içtiyseniz iftardan sonra bende istiyorum diyecek ....
Madem o kadar istiyordun kampa olmasını bekleseydiniz der cıkar adamlık bi sorun yok işine bakarlar :)
Kayserilisin Tamam Ertugrul abi ama o dedigin olmaz

Geri
Üst Alt