Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI FR Fazla yakıt tüketimi

Olsun ogrenirsin tekrar hayirlisi olsun corluda tek can yakicisin suan :)

Bende aracımı Sıfır aldım iki ay oldu fr istanbuldan Ankara'ya uc çeyrek depo Yaktı yani ortalama Yakıt 10.1 di lakin 3 saat da ankaraya geldim minimum 170 km MAXSİMUM 253 km HIZLA geldim sehir ici ise vites önerilerine dikkat edince 6.0 litre yakıyor ben cok memnunum heleki otobada son kasa passati arkamda pas pas edince Dedimki istersen iki depo yak dedim bu güçte bu performansa bu Yakıt baska hiçbir arabada yok

Bende aracımı Sıfır aldım iki ay oldu fr istanbuldan Ankara'ya uc çeyrek depo Yaktı yani ortalama Yakıt 10.1 di lakin 3 saat da ankaraya geldim minimum 170 km MAXSİMUM 253 km HIZLA geldim sehir ici ise vites önerilerine dikkat edince 6.0 litre yakıyor ben cok memnunum heleki otobada son kasa passati arkamda pas pas edince Dedimki istersen iki depo yak dedim bu güçte bu performansa bu Yakıt baska hiçbir arabada yok
Valla 253 hız ne diyeyim, sürat felakettir. yanlış anlamayin ama hız yapan kendine kötülük etsin, başkalarının hayatıyla oynayan onları tehlikeye atan kisilerin karsisindayim. Bu hızları pistlerde deneyenilirsiniz. O şekilde kaza yapanlara hiç üzülmüyorum...

Geri
Üst Alt