Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 TSI Fr 125 Alıyorum.

Konu, 'Forum Yardımı' kısmında DoncorLEONe tarafından paylaşıldı.

1. DoncorLEONe

DoncorLEONe SCW Üyesi

66
    44
    18
    1.4 TSI Fr 125 Hp Alıyorum Yarın. Şimdi 140 Olmadıgı Icın Ezıkmıyım Ben Alan Varmı Bi Açıkayın Lutfen Canlıyı Yatırıcam Yarın. Kotu Hissettim Kendimi. 140 gelmıyor yerıne 125 gelıyormus artık

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    bişi olmaz ikiside 4 teker benzin koydukça gidebiiliyorlar :)

Bunu beğendi. Erkki bunu beğendi.
  3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    hayırlısı olsun resimleri mutlaka bekliyoruz aynı konu içersinde paylaşırsınız...125 de iidir ii olmazmı..ezik hissetmek istemıyorsan audi alman gerekir q7 :) aslında Leon 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S +Leon 1.4 EcoTSI ACT 150 hp S&S+
    Leon 2.0 TSI 280 hp DSG S&S > CUPRA bunları neden atladınız

4. DoncorLEONe

DoncorLEONe SCW Üyesi

66
    44
    18
    Evet benizin doğru sonuç Sanki Hakkını Kaybetmıs Cocuk Gibi Hissetim kendimi 125 olunca :)

saolasın geldiği gibi ekiyeceğim inş. o ihtimalleri 1.3 cdti astra j den inince pek değerlendime şansım olmadı. 150 dsg ise maliyetsel kaçamak diyebiliriz aslında. :)

5. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    5-10 bin lira için değmez sanırım

6. DoncorLEONe

DoncorLEONe SCW Üyesi

66
    44
    18
    değemez demiyelim aslında haksızlık olur healde sahip olanlar vardır. tercih meselesi boş donanımsız bi leonda tercıh edebılırdım aldıgım rakamın assagısına. sadece sure gelen bı motorun dısında olmus olmak mantıklımı mantıksızmı fıkırlerınızı merak ettım. benımkı tercih dısı gelısen bır durum gibi

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  7. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.704
    113
    Vw nin sürekli motor beygir değiştirmesine anlam veremiyorum. 140 olmadı 125 yapalım, 125 olmadı bunu 132.5 yapalım mı diyecek. Resmen deneme tahtası gibi hissediyorum kendimi.

Bunu beğendi. asi_mavi1907 bunu beğendi.
  8. DoncorLEONe

DoncorLEONe SCW Üyesi

66
    44
    18
    yani evet sanırım pazarın satış gücüyle alakalı oynuyorlar kafalarına göre. aldıgım yanıt ise 140 a motor yetıstıremıyorlarmıs ellerınde kalmamıs. 125 olark uretıme devam edılecekmıs belkı bıdahakı seneye 140 uretırlermıs :) komik değilmi

9. namik

namik SCW Üyesi

200
    131
    43
    bu arada yeri gelmilken sormadan edemeyeceğim, yeni ibizalar artık 1.4 85 beygir üretilmeyecek. bu bizim araçların fiyatlarını yukarı çekermi yoksa itermi dibe doğru ?

10. DoncorLEONe

DoncorLEONe SCW Üyesi

66
    44
    18
    evet dogru uretım bandından onlarda kalktı. ben fiyatı kotu etkılıyecegını sanmıyorum asksıne olumu olucaktır bence. cunkı 1.0 ve 1.2 var uretım bandında su an benzinli olarak. bugun ıkı arac ıcın satın alma anlasması yaptık bıri leon.du bırde ıbıza 1.2 90 hp style plus paket 46.150 tl alındı

Sayfayı Paylaş