Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI Fr 125 Alıyorum.

DoncorLEONe

Kayıtlı Üye
1.4 TSI Fr 125 Hp Alıyorum Yarın. Şimdi 140 Olmadıgı Icın Ezıkmıyım Ben Alan Varmı Bi Açıkayın Lutfen Canlıyı Yatırıcam Yarın. Kotu Hissettim Kendimi. 140 gelmıyor yerıne 125 gelıyormus artık

bişi olmaz ikiside 4 teker benzin koydukça gidebiiliyorlar :)

hayırlısı olsun resimleri mutlaka bekliyoruz aynı konu içersinde paylaşırsınız...125 de iidir ii olmazmı..ezik hissetmek istemıyorsan audi alman gerekir q7 :) aslında Leon 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S +Leon 1.4 EcoTSI ACT 150 hp S&S+
Leon 2.0 TSI 280 hp DSG S&S > CUPRA bunları neden atladınız

bişi olmaz ikiside 4 teker benzin koydukça gidebiiliyorlar :)

Evet benizin doğru sonuç Sanki Hakkını Kaybetmıs Cocuk Gibi Hissetim kendimi 125 olunca :)

hayırlısı olsun resimleri mutlaka bekliyoruz aynı konu içersinde paylaşırsınız...125 de iidir ii olmazmı..ezik hissetmek istemıyorsan audi alman gerekir q7 :) aslında Leon 1.4 EcoTSI ACT 150 hp DSG S&S +Leon 1.4 EcoTSI ACT 150 hp S&S+
Leon 2.0 TSI 280 hp DSG S&S > CUPRA bunları neden atladınız

saolasın geldiği gibi ekiyeceğim inş. o ihtimalleri 1.3 cdti astra j den inince pek değerlendime şansım olmadı. 150 dsg ise maliyetsel kaçamak diyebiliriz aslında. :)

değemez demiyelim aslında haksızlık olur healde sahip olanlar vardır. tercih meselesi boş donanımsız bi leonda tercıh edebılırdım aldıgım rakamın assagısına. sadece sure gelen bı motorun dısında olmus olmak mantıklımı mantıksızmı fıkırlerınızı merak ettım. benımkı tercih dısı gelısen bır durum gibi

Vw nin sürekli motor beygir değiştirmesine anlam veremiyorum. 140 olmadı 125 yapalım, 125 olmadı bunu 132.5 yapalım mı diyecek. Resmen deneme tahtası gibi hissediyorum kendimi.

Vw nin sürekli motor beygir değiştirmesine anlam veremiyorum. 140 olmadı 125 yapalım, 125 olmadı bunu 132.5 yapalım mı diyecek. Resmen deneme tahtası gibi hissediyorum kendimi.

yani evet sanırım pazarın satış gücüyle alakalı oynuyorlar kafalarına göre. aldıgım yanıt ise 140 a motor yetıstıremıyorlarmıs ellerınde kalmamıs. 125 olark uretıme devam edılecekmıs belkı bıdahakı seneye 140 uretırlermıs :) komik değilmi

bu arada yeri gelmilken sormadan edemeyeceğim, yeni ibizalar artık 1.4 85 beygir üretilmeyecek. bu bizim araçların fiyatlarını yukarı çekermi yoksa itermi dibe doğru ?

evet dogru uretım bandından onlarda kalktı. ben fiyatı kotu etkılıyecegını sanmıyorum asksıne olumu olucaktır bence. cunkı 1.0 ve 1.2 var uretım bandında su an benzinli olarak. bugun ıkı arac ıcın satın alma anlasması yaptık bıri leon.du bırde ıbıza 1.2 90 hp style plus paket 46.150 tl alındı

Geri
Üst Alt