Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 tsi fiyatı hakkında

kamilaltun

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1-2 hafta önce yardımlarınızı isteyerekten 1,4 tsı aRADIĞIMI SÖLEMİŞTİM.. buldum gibi birşey 2010 model beyaz 10000 de 1,4 tsı buldum fiyat 34,500 sizce nasıl? kaza bela boyası yok? biras acil yardımınıza ihtiyacım var

ben geçen hafta 2010 model sıfır beyaz 1.4 tsı 36.500 fiyat aldım.. adapazarı seat bayii

standard style mı yoksa herhangi bir opsiyon varmı esp sunroof falan gibi?

standart style di sanırım hatta siyah renginide o fiyata bıraktılar hacer hanım var onunla görüş isersen.

style denen donanımın makyajsız kasaların stylance'ıyla alakası yok.. :)

arkadaşlar 1-2 hafta önce yardımlarınızı isteyerekten 1,4 tsı aRADIĞIMI SÖLEMİŞTİM.. buldum gibi birşey 2010 model beyaz 10000 de 1,4 tsı buldum fiyat 34,500 sizce nasıl? kaza bela boyası yok? biras acil yardımınıza ihtiyacım var

bak şimdi o fiyata 34.500 diyor buna alım satım ve sigorta masrafı eklendiğinde 35.500 TL ye arabayı almış olacaksın.. Faruk abinin dediği gibi 1.000 TL daha ekleyip 2011 model gıcır gıcır araba sahibi olursun... ;) Kesinlikle alma o arabanın max. eder fiyatı 30.000 TL dir.

oo serbay abi ne yaptin ya =)
2010 model 1.4tsi ikinci elin hakkını 30.000 lira yaptiysan
ben benim arabayi 23bin liraya falan ilana koyayım üstüne de alım satım masrafını üstleneyim satarken =) arabayi alan kişi de akşama evde bi de konuğum olsun koynumda uyusun oldu olacak =)

valla ben o eski yapılı 1.4 TSI salakça sattım ya ondan gözümde para etmiyorlar arttık :D ama gerçeğide budur. Sıfır fiyatını çok düşürdüler ben 40.350 TL ye almıştım mesela :( 3.000 TL gibi düşüş oldu onuda göz önüne almak lazım.

tamam abi o zaman seni mi kiricam ben de senin gibi yapılı aracımı 23.000 e verdim gitti o zaman:D hahah

36800 sanırım bayii lerin elinde var 2010 model 0

Geri
Üst Alt