Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 tsi fiyatı hakkında

ya lütfen ilk önce beni bi leon sahibi yapın rica ederimm..

Bulduğum ilana telefon etmenizi öneririm. Sıkı pazarlık yaparsanız 27-28 e iner. Arabada sadece ufak çizikten 2 parça lokal boya var.
Düşeş bi araç için beklemeniz gerekir. Hemen bulunmaz.

Bulduğum ilana telefon etmenizi öneririm. Sıkı pazarlık yaparsanız 27-28 e iner. Arabada sadece ufak çizikten 2 parça lokal boya var.
Düşeş bi araç için beklemeniz gerekir. Hemen bulunmaz.

ayberk bey yardımınız için çok teşekkür ederim ama km si daha az bişi olsa çok daha iyi olurdu.. fiyat olarak gerçekten makul aslında..

Kamil açtığın konuda tatmin oldunmu biraz olsun aydınlandınmı umarım memnun olmuştursun...:)

En kısa zamanda sana ve bana birer aslan...:)

Kamil açtığın konuda tatmin oldunmu biraz olsun aydınlandınmı umarım memnun olmuştursun...:)

En kısa zamanda sana ve bana birer aslan...:)

engin bey kesinlikle çok memnunum ilgi ve alakanız için nerdedeyse almak üsereydim ve vasgeçtimm.. inşallah inşallah bulurus yaa.. çabuk bulmak istiyorum ama... :p

engin bey kesinlikle çok memnunum ilgi ve alakanız için nerdedeyse almak üsereydim ve vasgeçtimm.. inşallah inşallah bulurus yaa.. çabuk bulmak istiyorum ama... :p

Hayırlısı olsun bende arıyorum ama geç olsun güç olmasın ve temiz gönlümüze göre olsun...

Benim yazdığım mesajda sitenin ilgisi ve alakasını bahsetmiştim sizde anladınız onu size şunu söyleyebilirim zonguldaktan SCW nin farkını ne kadar kaliteli bir forum sitesi oldğunu sanırım gördünüz umarım burda kalıcı olursunuz...:)

Burda sorunuzun bilgi isteginiz cevapsız kalmaması sizi nekadar mutlu ettiyse benide okadar mutlu etti...

Başka forumlardaki açtığınız konu sorduğunuz sualler gibi cevapsız kalmaz burda...:)

Hayırlısı olsun bende arıyorum ama geç olsun güç olmasın ve temiz gönlümüze göre olsun...

Benim yazdığım mesajda sitenin ilgisi ve alakasını bahsetmiştim sizde anladınız onu size şunu söyleyebilirim zonguldaktan SCW nin farkını ne kadar kaliteli bir forum sitesi oldğunu sanırım gördünüz umarım burda kalıcı olursunuz...:)

Burda sorunuzun bilgi isteginiz cevapsız kalmaması sizi nekadar mutlu ettiyse benide okadar mutlu etti...

Başka forumlardaki açtığınız konu sorduğunuz sualler gibi cevapsız kalmaz burda...:)
engin bey ben bu arabayı kafama taktım ve vasgeçemiorum kesinlikle.. tabiki de inşaalah kalıcı olacağım burada.. sadece araba aramak ve sizin boşa uğraştırmak değil amacım kesinlikle.. bugün arbayı alsam yarın bunun modifiyesi var, allah korusun arızası belası var.. ve bulunduğum yerde bu bakımdan imkanlar kısıtlı.. hepsini geçtim ilgi ve alakınız, canı gönülden yardımcı olmaya çalışmanız mutluluk verici gerçekten çok saolun... umarım iyi arabalar bulujas..

Geri
Üst Alt