Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI denemelerim :)

zafa38

Kayıtlı Üye
Memlekete gelir gelmez ayagımın tozuyla roll lere basladım denemeleri buraya yazayım. Denediğim kişiler hep arkadslarım oldugundan video cekmioruz yanlış anlaşılmasın diye :)
106 GTİ piston hariç atmosferik dolu 900 KG 1 boydan birazdaha az
106 GTİ piston ve kısa şanzıman hariç 2 boydan birazdaha fazla
2002 330Cİ 4 boy
Scirocco 1.4 160Hp DSG + Greddy cat back egzoz 1 boy
2002 7.45İ 333HP 2 Boy
Scirocco 1.4 160HP Man. 5 boy

Not: Denemeler 160-200km/h de bırakılmıştır:) BMW diyince yanlış olmasın :D

Yakında denenecek araçlar:
Saxo VTS gırtlak atmosferik dolu

Cupra 1.9 TDİ +225HP (specleri tam bilmiyorum güncel olarak araçta neler var) Bu aracın linki :D http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...biza-ibiza-tdi-225hp-cok-temiz-30278988/detay

RX-8 Stock
Leon 1.8 TSİ
FN2 Typer Stock

İlandaki şu ifade de olanaksız stock enjektörlerle :)
"2. yazılım ile 260 hp 520nm"
O araç eskiden Ankara'daydı. Kara Tren Hakan'dayken deneme yapmışlardı. Kara Tren'de sadece 210hp'lik normal bir yazılım varken bu TDI Sport geçiyodu. Bildiğim kadarıyla da Turbocu Ümit yaptı o aracın Turbosunu. Draglara sokulmuştu zamanında.

denemeleri bekliyoruz. özellikle tdi sport ile çok merak ediyorum sonuç ne olacak. safa imkan bulursanız video çekin mutlaka.:eek:

Geri
Üst Alt