Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi çift turbo

sen o işe hiç girme bence :)
sonrasında yok motor yatak sarar yok kol çıkartır yok piston çatlar falan ıvır zıvır şeyerle karşılaşabilirsin

2.turbo değil %100

zaten 2.turbo olsa idi (mümkünmü bilmiyorum hiç duymadım) en az 200 hp olurdu araç 140 hp standart ( 2013+ ise )

Yeni kasa leondanmı bahsediyorsunuz birde bunu bilmiyorum? Eğer yeni kasa ise superchanger varmı emin değilim ama varsa sc + turbo orjinaldir. 160 bg+ üstünde var bunu biliyorum da.. 140 FR da varmı bilmiyorum. Eski kasa leonda zaten yok.

Eski kasa ise muhtemelen chipbox tarzı modül takılmıştır onu kastetmiştir. Dediklerimizin aksi olamaz. Aksini iddia ediyorsa foruma üye yapın isterseniz görüşelim

Yardimci olabilirmisin acaba arkadasimda 1.4 araca cift turbo olmaz diyo baska bi kitdir diyo ne olabilir acaba arac sahibi sokturuyum istersn diyor motorunu falan etkilemismidr aracn

Kardesim öncelikle araç ne marka ne bunu bilelim.. Sökülüp takılabilen birtek power box kutular vardır onu diyordur.. Sök gitsin zaten bir işe yaramaz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arac 2008 1.4 tsi leon ikinci turbo oldugunu soyluyo ama sokturdm bn yeni taktrmis zaten orjinal halinde suan anlastk gibi aracta onumuzdeki hafta gidip alacam nasipse

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

TFSI ve TSI aynı şeyler. Audi'deki adı TFSI VW ve Seat'taki adı TSI.
Çift turbo dedigi turbo+supercharger'dır. Bu motorlar da VW'de var Ibiza cuprada da var.. Scirocco 160lık tsi-Golf 160lık tsi.
Ibıza Cupra 1.4 litre motor hacmine sahip olup, turbo ve kompresörle 185 hp güç üretmektedir. kompresör ( supercharger ) alt devirleri zinde tutarken, turbo üst devirlere hayat verir.
Dediklerin hepsi dogru katılıyorum ama bizim arabalara supercharger olmuyor bunla ilgili bir araştırma yapmıştım.bence o araçta yazılım olabilir.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

2.turbo değil %100

zaten 2.turbo olsa idi (mümkünmü bilmiyorum hiç duymadım) en az 200 hp olurdu araç 140 hp standart ( 2013+ ise )

Yeni kasa leondanmı bahsediyorsunuz birde bunu bilmiyorum? Eğer yeni kasa ise superchanger varmı emin değilim ama varsa sc + turbo orjinaldir. 160 bg+ üstünde var bunu biliyorum da.. 140 FR da varmı bilmiyorum. Eski kasa leonda zaten yok.

Eski kasa ise muhtemelen chipbox tarzı modül takılmıştır onu kastetmiştir. Dediklerimizin aksi olamaz. Aksini iddia ediyorsa foruma üye yapın isterseniz görüşelim
Buda son nokta aksi olamazzzxzzzz oyle bir araba yok en fazla yazılım vardır belki oda yoktur

YardimlariniZ icin tesekkurler

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt