Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 tsi chip yaptıracağım ama

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında matu tarafından paylaşıldı.

1. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    Herkese selam, ben mersindeyim burda yazılım yapan birisi var bugün kodları vs aldık 750tl fiyat biçti. Ama dyno'su yok nasıl ölçeceğiz kaç bg/tork aldığını :) ayrıca hangi firma ile çalıştığını sormayı unuttum.. sizce yaptırayam mı? Bir sorum da bu hava filtresi konusun da herkes AEM'i tak diyor ben universal bir kuru tip hava filtresi alsam aynı aem gibi taksam olmaz mı? illa aem mi takmak gerekiyor yani?

2. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    öncelikle meraba chıp konusundada yaptıran arkadaşlar mevcut onlar ortalama ne kadar veri alırsın kime nerede yaptırmak gerekir söylerler en kısa zamanda. Olmadı özelden msj at ben onlara ulaşır sana dönüş yapmalarını sağlarım...

3. ESY

ESY SCW Üyesi

198
    19
    18
    bende simota carbon charger var gayet memnunum :)

4. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    Kardeşim o da tuzlu biraz daha blow off falan takacağım ben jant alacaktım ondan caydım..

5. ESY

ESY SCW Üyesi

198
    19
    18
    K&N in kutu içi hava filtresini koyabilirsin oda sağlıklı illede aem olmasına gerek yok.bence K&N daha iyi 150 Lira civarı bi fiyatı var. filtre kutusunun içindeki filtreyi çıkartıp yerine direk onu takıyorsun akarı yok kokarı yok uğraşı yok :)

şekil A ;

6. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    İşte bunda kutuyu kapatınca ses tatmin edici değilmiş.. Ayrıca benim demek istediğim de illa öne çıkan markaları mı almak zorundayım? K&N, AEM, BMC gibi? JSV, ZTECH bu markaların da açık hava filtreleri var onlar tsi motor'a uyum sağlamıyor mu :confused:

7. ESY

ESY SCW Üyesi

198
    19
    18
    ya marka bence önemli çünkü filtrenin gecirkenliği havayı emişiyle ilgili bi durum havayı iyi emerse araba rahatlar ve performans sağlar.

Kurtbil'e sor birde özel msjla o bilir bu işleri tam olarak :)

doğru olanı söyler o sana.

8. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    ben K&N kullanıorum kutu ıcı bence en huzurlusu o kutuyu kapat sessız gez kutuyu ac homurdanan bır aslan ol (LEON)puhaha gercı bende kapatıncada ses gelıor artıkda neyse:)) :cool:

9. BYSCRATCH

BYSCRATCH SCW Üyesi

140
    42
    28
    Ergün ADANA sana Çok yakın.
    Adanada bu işin ustası var.Hem dyno ölçümüde yapar,Sorunsuz bir şekildede uğurlar.Öyle sıradan bir yazılım şirketinden çok farklı olduğunu göreceksin.
    Bence oradanda fiyat al hemde windbooster denersin,sana yazılım yapar 3 gün gez dolaş begenmezsen getir orjinal halini çevirir, paranıda iade ederler.
    Reklam olmasın diye özel mesaj olarak adresini atacağım.

10. matu

matu SCW Üyesi

311
    24
    18
    Bilgilendirme için teşekkürler kardeşim :)

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/aem-dry-flow-universal-filtre-70-mm-dd-tune-48198905 bu ürünü mü alayım

http://www.srkstore.com/AEM-Dryflow-Filtre-76Mm,PR-1014.html bu ürünü mü alayım

Sayfayı Paylaş