Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 tsı beyaz leon aroyorum..

kamilaltun

Kayıtlı Üye
1,4 tsı beyaz leon arıyorum..

vallahi bu ilani 3. kez yazıyorum. aksiliklerden 2 kez almaktan vazgeçmek zorunda kaldım. inşallah bu sefer gönlümce birşey bulabilirim..
beyaz renk 1,4 tsı leon arıyorum. değişeni, vuruğu olmayan 2010-2011 en fazla 20,000 de ESP li aslanınıza bütçeme göre talip olabilirim.. önerileriniz ve yardımlarınız için teşekür ederim..

piayada beyaz leon sarı taksi kadar var nerdeyse :):) bulmakta zorlanmamanız gerek :)

tanıdık bildik bir araba olduğunda huzurlu olacağımdan ve biraz daha çabuk bulabileceğimden ve zonguldakta olduğumdan olsa gerek..:)

1.2 TSI almak için satmayı düşünüyordum ama kur çok yükseldi.

Fiyat aralığınızı yazarsan daha kolay yardımcı olunulur kardeşim.

neden beyaz baska renk degilde biliyormusun sifir araba alirken beyaz ve sari renk olanlar bedava boya

arabanızı gördüm ve bayıldım.. 1, si erişemeyeceğim fiyat o haliyle, 2, si esp olursa çok daha güsel olabilrdi.. varmı scw ye özel indirim?pm atarsanız çok sewinirim..

Geri
Üst Alt