Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 26.000 Km Makyaj Öncesi Siyah Leon Satılıktır

gregorsamsa

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese iyi bayramlar.
Ev alacağım için aracımı üzülerek satıyorum.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-bakimli-full-donanim2009-tsi-80153576/detay/

F
otoğrafları daha koyamadım.Bu gün yarın halledicem.Açık bir yıkamacı bulsaydım bu gün koyacaktım ama yok.
Aracı yine bu sitenin kurucuları vasıtasıyla aldım nasipse yine buradan bir arkadaşa satmak isterim.Aracın ilk sahibiyim.
Detaylar sahibinde.com da var.
Dosttan da bir şey saklanmaz.Ben önemsemiyorum ama söyleyelim bilinsin.Araç 6 aylıkken kaldırıma çarptım.Ön tamponun sağ alt tarafı bir karış ezildi.Sağ ön jant ta ufak bir ezilme oldu ve orijinaliyle değiştirildi(Serviste).tamponda herhan gibi kırık vs olmadığı için ezilme düzeltilip boyandı ve takıldı.
Aracımdan çok memnunum daha tık demedi.Dicek zamanı olmadı zaten.Km nin hemen hepsini ŞanlıUrfa ve Maraşta Çalıştığım için İzmir'e gelip giderken yaptım.
Durum böyle bu gün sahibindene ev ilanı da vereceğim.Ev satılırsa araç kesinlikle satılmayacak. Herkese tekrar iyi bayramlar.
Not:fark Olarak en az 10 Bin TL alabileceğim düşük model en az benim aracım kadar temiz araçlarla takas düşünebilirim.

ahhh be keske 2-3 hafta once denk gelseydi direk alırdım :(:(

hayırlı satılşlar

leonun en iyi hali
makyajsız son üretimlerden
umarım degerını bılen bırıne gıder

Geri
Üst Alt