Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 26.000 Km Makyaj Öncesi Siyah Leon Satılıktır

hayırlı satışlar.bizdede aynı araçtan var 60000 de orjınal auro tamponlar iskender egsoz kol dayama felan full +full 33.500 e satamıyoz siz bu fıyata satabılırsenız helal olsun.pıyasa çok kötü durumda 1.6 lar peynır ekmek gıbı satılıyo tsi lerin yuzune bakan yok :(

hayırlı satışlar.bizdede aynı araçtan var 60000 de orjınal auro tamponlar iskender egsoz kol dayama felan full +full 33.500 e satamıyoz siz bu fıyata satabılırsenız helal olsun.pıyasa çok kötü durumda 1.6 lar peynır ekmek gıbı satılıyo tsi lerin yuzune bakan yok :(
Evet millette para yok bu yüzden fiyat arttıkça satış zorlaşıyor.Aslında ben en son ilanı koymadan önceki dönemde satmıştım aracı fakat ev durumları net olmayınca vazgeçtim ve ilanı kaldırdım şimdi iş kesinleşince ilanı tekrar vermek gerekti.Satılacak araç değil bence ben çok memnunum ama önce ev dedik malesef.İnşallah siz de istediğiniz fiyata satarsınız.Size de hayırlı satışlar.

Az önce fiyatı düşürdüm İlan No:80153576.(daha yayınlanmamış olabilir.) Bu arada düşük model araçlarla takas da düşünebilirim.

hayırlısı olsun halim dilerim daha iyileri nasip olur

Geri
Üst Alt