Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ 160 Hp tiptronik Dsg

Ben blow offlu 160lık şirokko gördüm takılırken, hks blow offtu galiba. ffhhüüüüüp tcıssssss diye sağlam bi ses çıkarıyodu :)

blow off mloww off olayıne girceksen manuel al sen kardeşim otm viteste öyle şeylerin zevki çıkmaz.

haklısın abide günde yapacağım menzil 500 km görünüyor:D:D

Len otm vitesle mi doğdun sen :D Al mis gibi manuel. Ben dsg alırdım o ayrı :)

attila zaten tüy gibi debriyaj var şehirler arası yol gideceksen neyin derdindesin onu anlamadm :D
dsg yerine bi-xenon eklettir bence.

olm her gün 500km gideceksen sana bi AS900 alalım para da kazanırsın be Atilla'm.. :D

attila zaten tüy gibi debriyaj var şehirler arası yol gideceksen neyin derdindesin onu anlamadm :D
dsg yerine bi-xenon eklettir bence.

çok mantıklı bir öneri valla.

sunroof bi-xenon bi de 17" jant ekletsen hiç fena olmaz hani =)

O saydıklarınız ekledik zaten sunroof 17 jant bi-xenon kuyruk bile var :D:D:D

olm her gün 500km gideceksen sana bi AS900 alalım para da kazanırsın be Atilla'm.. :D

Sürmesine sürerimde yas 22 olması lazım ehliyet yetmiyor yiğit abi :D:D:D

bu mesaja her baktığımda uuufffff leonda bu seçenek mi var diye aklımdan geçiyor sinir oluyom...

Atillacım şirket arabası demiştin sanırım.Şirket arabasına blow off neden takıyosunki ya... :/

Geri
Üst Alt