Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ 160 Hp tiptronik Dsg

Melih 3K'e kadar tam gaz bile verilmesi tavsiye edilmiyo zaten.. :)

Serhat abi şehir içi dışında manuel'in uzun yolda ne tip konforsuzluğu var özellikle sabit hızda..şehir içi olsa tabii ki DSG daha konforlu ve daha rahat..

Yiğit bak abicim DSG uzun yoldada şşehir içindede dağda hava da kara da manuelden daha rahattır ben karşılaştırma yapıyorum bak üstünne bastıra bastıra diyorum manuelden daha rahattır bunun aksini iddaa eden e sadece saygı duymakla yetinirim burda Atilla kardeşimiz rahatlıktann bahsetmiş hepimizin anlıyacağı gibi çok basit uzun yol yada şehir içi daha rahat olur sonuçta son bacak sağ el daha az işlev görüyo 3>2 gibi yani ;) ben manuel araç severim ama mevzu eğer rahatlık ve konforsa DSG dir bunun ötesi varmı? :)

abicim rahat olduğna kimsenin sözü yok. ama daha zevklimi bence dsg bile olsa hiç bir otomatik şanzıman manuelin zevkini vermiyor.

Serhat abi araç Cruise'dayken manuel ya da DSG'nin rahatlık konfor vs. yönünden ne farkı var Allah aşkına vitesle işin yok ki.. :)

zaten DSG bugattı veyronda kullanılıyor daha ne olsun:)

DCT miydi neydi Veyron'nun şanzumanı..
yine çift debriyajlı ama ne fark var bilmiyorum belki de aynıdır DSG ile..

Dsg istememin sebebi uzun yol fazla yapmadım araç ile ve sürekli yapacağım için(asağı yukarı hergün) ondan rahat demiştim zevk arka planda ancak merak ettiğim tek bişi daha olucak manuelde blow off harika oluyor ancak DSg de nasıl olucak?

dsg de bldiğim kadarı ile motor sesi farklı çıkıor :) golf gt de öyle gibi geldi bana :)

BV yok DV var orjinalden :) takan duydm ama ne kadar sağlıklı güvenmiorm :)

Ben blow offlu 160lık şirokko gördüm takılırken, hks blow offtu galiba. ffhhüüüüüp tcıssssss diye sağlam bi ses çıkarıyodu :)

blow off mloww off olayıne girceksen manuel al sen kardeşim otm viteste öyle şeylerin zevki çıkmaz.

Geri
Üst Alt