Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi 150 hp ibiza fr neden yok

hasburcan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ibizam var 85 hp severek kullanıyorum ama performansı yetersiz. 1 yıldır 1.4 tsi 150 hp olan ibiza fr için para biriktirdim ama motoru internet sitesinde bulamadım? İkinci elede güvenemiyorum zaten piyasadada fr yok

2011 sonu 2012 başı gibi son buldu yanlış bilmiyorsam 150 hp ler. son buldu dediğim sıfır satılmıyor

Peki sitede temiz satan varmı ? Tavsiyeniz varmı? Anlamıyorum güzel performanslı sorunsuz bir motoru neden kaldırdılar ? Acaba cupra satsın diyemi

benım aracta hantaldı gitmiyordu 80 psi idi yazılım atınca mermi gibi oldu :)

Peki sitede temiz satan varmı ? Tavsiyeniz varmı? Anlamıyorum güzel performanslı sorunsuz bir motoru neden kaldırdılar ? Acaba cupra satsın diyemi
bilgim yok hocam. cupra biraz uygun olsaydı benzinin fiyatına bakmadan bir tane almayı çok isterdim
1,2 105 hp lere bakın hocam deli gibi hız tutkunuz yoksa yada 1,2 leon

Geri
Üst Alt