Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı yardım ve öneriler

seckin2001

Kıdemli Üye
arkadaşlar linkte olan araççı enişteme almayı düşünüyoruz bi aksilik olmazsa tabi araçı tanıyanız varmı. araç antalya da galeride eniştem gerekli kns yapmış galeriyle parayı ayarlar ayarlamaz yola cıkacağız birde bu araçta yokuş kalkış varmı ilanda işaretli değilde.bu özelliklerde başka satmak isteyen varsa link atarsa onlarda değerlendirilir tabi makul olmak şartı önerilerini bekliyorum araçla ilgili. Darısı artık leon hayalı kuranlara inşallah başta ben tabi :)

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 41.000 TL Galeriden satılık ikinci el Beyaz renk - 147332912

aracı bılmıyorum ancak babamın galerıcı olmasından ve cevresınden edındıgım tecrubelerle kesınlıkle servıse goturun eksper degıl bakın cogu galerı yakındakı eksperlerle anlasmalıdır unutmayın

Arkadaşlar aracin plaka sinda böyle birşey cikti yardimci olabilr misin araç boya yok birtek sol çamurlu lokal boyali mis ufak bir kismi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1387276231603.jpg
    uploadfromtaptalk1387276231603.jpg
    81.5 KB · Görüntüleme: 7
araç plakası demiz şasede 43000 tl hasar görürüyor bu nasıl iştir arkadaş galeride 1 parça boya vardiyor

onemlı olan plaka sorgusu degıldır zaten hıc bır zaman sase ve motor numara sorgusudur konustunuzmu galerı ıle bu durumu pekı bı acıklama yaptılarmı bnm eskı aracımdada pert cıkıyordu ama bı sıgorta sırketının sase numarayı yanlıs gırmesı ıle cıkıyordu zorda olsa duzeltıldı

galerini demesi arabaya motor carpmiş o motorun hasarını karsıladıgı için bu kadar mebla görünüyormuş olabilir mi ?

bu araçtan ümidimiz kesildi leon aramaya devam düşünen olursa msj atarsa sevinirim

Geri
Üst Alt