Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı son hız

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar küçük bi deneme yapayım dedim kışlık lastikler ile kaç km'ye çıkacak diye daha önce yazlık lastikler ile denedim 240 km'de takılıp kaldı kışlıklar ilede 230 km'de kalıyo

Kışlıklarla hız pek sağlıklı değil iyi olmuş azcık daha yavaş iyidir. Buz gibi asfaltta lastik kışlık olunca anca tutunuyo araba :)

Bence kislik lastikle top speed biraz dicem ama baya bir sikinti :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aman dikkatli olun kardeşim. Sürat felaket getirir Allah korusun.. Başta kendiniz olmak üzere hiç kimsenin hayatını ve sağlığını riske etmeyin. En güvenli lastik bile olsa toplamda zemine tutunma yüzeyi toplamı 5-6 dm2 yi geçmez. Allah C.C. Hepinizi, hepimiz muhafaza etsin

Aman dikkatli olun kardeşim. Sürat felaket getirir Allah korusun.. Başta kendiniz olmak üzere hiç kimsenin hayatını ve sağlığını riske etmeyin. En güvenli lastik bile olsa toplamda zemine tutunma yüzeyi toplamı 5-6 dm2 yi geçmez. Allah C.C. Hepinizi, hepimiz muhafaza etsin

Hız felakettir. Her türlü hıza karşıyım. Çünkü masum insanlara zarar verebilir. Bence gerek yok.

Çok haklısınız bu yüzden zaten otobana çıkıyorum ve yoğunluğun az olduğu günü seçiyorum

Merhaba arkadaşlar küçük bi deneme yapayım dedim kışlık lastikler ile kaç km'ye çıkacak diye daha önce yazlık lastikler ile denedim 240 km'de takılıp kaldı kışlıklar ilede 230 km'de kalıyo

Allah kaza bela vermesin. Aracının kalkiş ve ara hızlanma değerleri zaten ideal seviyede hatta birçok araçtan çok çok daha iyi. Ee otobanda seyrettigin esnada 230 km/h ile gidebilen şoför sayısı da bir elin parmağını geçmez. Bu şartlarda zaten otobanin kralı sensin dostum :) bırak 230 da kalsın. :D Allahım yollarını açık etsin

Geri
Üst Alt