Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı seat leon yazlım

Taha tamda öyle değil gibi, bende yakıt arttı. hatta yazılımda yakıtı düşürmek için Barbaros'a itiraz etmesine rağmen yakıtı da kıstırdım. Ama Hasan abi yazdırdıktan sonra yakıtın düştüğünü söylüyor. Konu direk motor hacmine bağlı değil sanki, bir yerde yanlışlık var ama sebebini bilsek zaten yapmış olurduk.
abi çok ilginçtir bişe anlatıcam arkadaşda golf 1.4 tsi 160lık var buna 4000tl verip abt yazılım yaptırdı 214hp dyno üstünde çıktısı var opel bertoneyle yarışlarında gidiş yolunda golf önde ama dönüş yolunda ise golf arkada var sanki hiç yarış olmuyormuş gibi ben çözemedim artın beyinlerin saatlerimi var kafasına göremi davranıyor anlamadım :) bu denemeyi motor soğuk sıcak 97 oktanlı ve 95 oktanlı iken hem gidiş hem geliş 3-4 sefer denedik sonuç yine aynı ayrıca golf yazılımdan sonra yakıtı baaya bi artmış

1,4 tsi 125hp yazılımla yakıt artıyor arkadaşlar kendimizi kandırmayalım.

Günlük kullanımda benim yakışım değişmedi abi.

sağolun teşekkür ederm ... yakıt tasarrufu söylüyolar ama daha denemedim bi 15 güne deneyeceğim yakıt tasarrufu oluo mu die ayrıca benm lastiklerim 18inç e rağmen 147 hp verdi ben gayet memnunum aracımdan.

Jant boyutu ile güç değişmez; yola aktarımınız değişir.

Geri
Üst Alt