Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı seat leon yazlım

1,4 tsi 125hp yazılımla yakıt artıyor arkadaşlar kendimizi kandırmayalım.

arkdaşlar içinizde tereddütler varsa yazılım hakkında onları çürütmek istioyorum bu haftaiçi barbaros beye gittim arabama yazılım atrrdım araba o kdar canlandı ki adeta şahlanıo öncekine göre gayet farkedillio standart değeri 119 hp çıkan leonum yazılım ve hava filitresiyle birilkte 147 hp oldu torku ise 195 den 248 torka çıktı araç adeta alt devrlerde çok güçlendii barbaros abiye çok teşşkkür ediorum işini gayet yiyii yapıo yaptıracak arkadaşlar varsa tavsiyem barbaros bey. eğer daha detaylı bilgi isteyen var ise 0537 347 97 16

hayırlı olsun.zevkle kullanmanızı dilerim.
aracınızda orjinal jant lastik ebatları mı var ve egzos yada hava filtresi uygulaması yaptırdınız mı ?

Hayırlısı olsun güle güle kullan...

1,4 tsi 125hp yazılımla yakıt artıyor arkadaşlar kendimizi kandırmayalım.
nede olsa motor küçük ve benzinli benim duyduğuma göre 1.5 cc nin altındaki dizel benzinli araçlarda yakıt düşüşü olmuyor yanlışmı biliyorum sadece yüksek hızlarda 1ltre gibi bi rakam oynuyormuş tabi kilo ve motor hacmine göre 1.3 multijet yazdırmıştık palio van araba tmm emsallerini felç ediyordu ama yakıt düşüşü görmedim ben onda hatta artış oldu sürekli gaza geliyorsun dayanıyıyorsun gaz pedalına :)

Taha tamda öyle değil gibi, bende yakıt arttı. hatta yazılımda yakıtı düşürmek için Barbaros'a itiraz etmesine rağmen yakıtı da kıstırdım. Ama Hasan abi yazdırdıktan sonra yakıtın düştüğünü söylüyor. Konu direk motor hacmine bağlı değil sanki, bir yerde yanlışlık var ama sebebini bilsek zaten yapmış olurduk.

Taha tamda öyle değil gibi, bende yakıt arttı. hatta yazılımda yakıtı düşürmek için Barbaros'a itiraz etmesine rağmen yakıtı da kıstırdım. Ama Hasan abi yazdırdıktan sonra yakıtın düştüğünü söylüyor. Konu direk motor hacmine bağlı değil sanki, bir yerde yanlışlık var ama sebebini bilsek zaten yapmış olurduk.

valla faruk abi bende yazılım yaptırdım ama yakıtta artış olmadı

sağolun teşekkür ederm ... yakıt tasarrufu söylüyolar ama daha denemedim bi 15 güne deneyeceğim yakıt tasarrufu oluo mu die ayrıca benm lastiklerim 18inç e rağmen 147 hp verdi ben gayet memnunum aracımdan.

sağolun teşkkr ederm aracımda 18 inç jant ve modifiye vvar bir de hava filtresi .

Geri
Üst Alt