Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı seat leon yazlım

evet araba o kdar kolay toparlıo ki kendiniii mükemml oldu adeta hep birlkte kazasız kullnmaya devam :D

garanti bozulmaz mı ? 1.2 için yaptırmak istiyorum bende..aslında servisin yazılımı anlayacagını da zannetmiyorumda

Garantiyi bozar; ancak anlayamazlar. Yine de içiniz rakat etmiyor ise servise gitmeden önce aracınızı orijinale çevirirsiniz. Genellikle bu iş için ek ücret alınmaz.

arkdaşlar içinizde tereddütler varsa yazılım hakkında onları çürütmek istioyorum bu haftaiçi barbaros beye gittim arabama yazılım atrrdım araba o kdar canlandı ki adeta şahlanıo öncekine göre gayet farkedillio standart değeri 119 hp çıkan leonum yazılım ve hava filitresiyle birilkte 147 hp oldu torku ise 195 den 248 torka çıktı araç adeta alt devrlerde çok güçlendii barbaros abiye çok teşşkkür ediorum işini gayet yiyii yapıo yaptıracak arkadaşlar varsa tavsiyem barbaros bey. eğer daha detaylı bilgi isteyen var ise 0537 347 97 16
öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın...
sormak istediğim buna benzer bazı yazılımlarda yakıt tasarrufu olduğunu söylüyorlar.. tabi aksine artış olduğunu söyleyenler de var acaba sizde yakıtta ne gibi değişiklik oldu paylaşırsanız sevinirim... lastikleriniz fabrika verisimi?

ya bu yazılımdan bende düşünüyorum arkadaşlar 1.2 tsi olupta yaptırmak isteyen yada yaptıran var mı? özellikle İstanbul'da.

öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın...
sormak istediğim buna benzer bazı yazılımlarda yakıt tasarrufu olduğunu söylüyorlar.. tabi aksine artış olduğunu söyleyenler de var acaba sizde yakıtta ne gibi değişiklik oldu paylaşırsanız sevinirim... lastikleriniz fabrika verisimi?

1.4 TSI da ne artıyor ne azalıyor.

Geri
Üst Alt