Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsı için jant seçimi

janset

Kayıtlı Üye
SLM ARKADAŞLAR,

Aracım 1.4 TSI jantlarımı 18 '' cupra jant ile değiştirmek isterim fakat görselliğin yanında motoru yorması ve zararları konusunda açıklayıcı fikirlerinizi beklemekteyim

teşekkürler,

bende bu konuyu merak ediyorum 17' ve ya 18' kullanan arkadaslar artılarını eksilerini; ya da yay takılmassa cok mu sırıtır bunları yazarlarsa iyi olur.

ben 16 dan 18 e geçtim bi fark yok şu anda lakin jantı alırken agırlıgına ve bide lastik i dogru seçin michelin ps3 kullanıorum harika bi lastik herkese tavsiye ederim

18'' jant almayı düşünüyorum,sanırım yay vs ile uğraşmam gerekmicek eğer aracın motoruda yorması söz konusu değilse problem yok demektir,Kayadibin de orjinali ciddi pahallıya geliyor birde iyi bir lastik 3000 tl geçmekte,orjinal olarak daha uygun alma alternatifim var mı arkadaşlar?

18'' jant almayı düşünüyorum,sanırım yay vs ile uğraşmam gerekmicek eğer aracın motoruda yorması söz konusu değilse problem yok demektir,Kayadibin de orjinali ciddi pahallıya geliyor birde iyi bir lastik 3000 tl geçmekte,orjinal olarak daha uygun alma alternatifim var mı arkadaşlar?

18 alırsan yay lazım yoksa leylek gibi gezersin 900 ve 1200 tl ye çok güzel replika jantlar var audinin onlara bi bak istersen

forumda bu jant mevzusu hakkında açıklayıcı konular var ilgili bölümlerden oralardan bilgi edinebilirsiniz..

18 janta geçtim ;

- Araç son hızlanma 20 km daha azaldı
- Haliyle yay takıldı konfor düştü
- 18" lastik alıyorsun mecbur ince yanak dayanıklılık süresi 16" janta göre neredeyse yarı yarıya maddi olarak olarak zarar.
- Güç- çekiş yakbı kesinlikle yaşıyorsun.

+ olarak ise sadece görsellik var buda bu 4 eski maddeyi kapatabiliyor karar senin :)

Ayrıca YCO arkadaşımızın dediği gibi ilk mesaj içinde benzer konular var oralardan da araştırabilirsin

18 janta geçtim ;

- Araç son hızlanma 20 km daha azaldı
- Haliyle yay takıldı konfor düştü
- 18" lastik alıyorsun mecbur ince yanak dayanıklılık süresi 16" janta göre neredeyse yarı yarıya maddi olarak olarak zarar.
- Güç- çekiş yakbı kesinlikle yaşıyorsun.

+ olarak ise sadece görsellik var buda bu 4 eski maddeyi kapatabiliyor karar senin :)

Ayrıca YCO arkadaşımızın dediği gibi ilk mesaj içinde benzer konular var oralardan da araştırabilirsin

teşekkür ederim,benim için karar aşamasında tatminkar oldu.

18' jant bana göre bu motor seçeneği için çok hemde yakıtından konforundan performansından ödün vermeniz lazım.
17'' seçenekleri makul olur sizin araca.

xx

Geri
Üst Alt