Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsİ 125 yazilim ve hp

Hiç bir şey yaptırmazsan 145 hp alırsın. Downpipe, filtre yaparsan 155'i bulur. Servis de anlamaz. Garantiden de çıkmaz. Herhangi bir sorun olursa orijinal yazılımı geri yükletirsin sonra servise gidersin. Yakıtı da değişmez. İstanbul'da Barbaros Abi'ye yaptırabilirsiniz.

tisilerde ben yazılımarın 2009 modellerinden sonra yazılımların sorun cıkmarma ihtimallerinin yüksek oldugunu duydum benim aracta da arıza lambaları yndı fakat serviste geri aldılar ama bir problem cıkmadı sadece 1_2 arıza lambası yandı sorun bulamadılar fakat gecen bakım yaptırdıgım saman turbo arzıası gözküyordu haberim olmadan yazılılımı güncellestirmisler serviste yazılım oldugunu bilmiyolardı eyvah dedik aracın basın da da degildim yeni güncel yazlılım atarak yazılım gitti orjinal haline döndü olsun 1 sene keyfini ladım ama keyfinede keyif diyecek yoktu cok zevkli oluyordu arac ama ilerde yazlımlara tam güven gelirse gene attırıcam suan galiba benimkide 2010 model oldugu icin boyle arıza lambları yaktı

yapılan ıse gore ucretlerının fazla oldugunu soylemıssınız pekı bu ısın ayrıntılarını bılıyomusunuz ? mesela yazılım atmak ıcın arabaya baglanan parcanın fıyatını,yazılımın hazırlandıgı programın lısansının kac bın dolar oldugunu ? Burada satılan sey soyut bılgının somutlastırılmasıdır bır anlamda.Bugun servıse gıttıgınız 4 bujı sokup,arabanın yagını suyunu degıstıren servıse en az 150-200 lıra verıyor ınsanlar.arabadan saglıklı bır sekılde 30-40bg cıkarabılen bırının yaptıgı ıs ıcın 500 lıra zaten az bile.
benim dediği şekilde arabya herhangi çip benzeri bir şey bağlanmıyor beyindeki orjinal yazılım komut dosyasını değişiyorlar diye biliyorum tabiiki çip takılırsa o zaman 500 tl bedava hatta gerçi ben böyle diyorum ama herkesin parası kendine göre değerli ben doğuştan 11,000 tl ye mal edicem motor parçalarını dışarıdan 5,350 tl ye birebi orjinal olarak temin ettim çünkü benim param çok değerli kişiye göre değişir yani adamın parası değersizdir gözünde 5,000tl verir yazılıma benim param değerli olduğu için gözümde 100 tl en fazla !!! herkes kendinden sorumludur

Yazılım ile tüketim degerleri malesef aynı kalmıyor. Bu senin gazpedalına tepkine bağlı. Düşmesi ve yükselmesi daha kolay olur. Para davasına gelince, bu ülkedeki vergi politikası duzelmedigi sürece her şey Cok pahalı. Avrupa birliği ülkeler arasi insanlar 25€ 30€ civarında ucabiliyor. TRde siz o bedeli uçağa binerken aracınızı parkettiginiz yere dönüşte oduyorsunuz.

benim dediği şekilde arabya herhangi çip benzeri bir şey bağlanmıyor beyindeki orjinal yazılım komut dosyasını değişiyorlar diye biliyorum tabiiki çip takılırsa o zaman 500 tl bedava hatta gerçi ben böyle diyorum ama herkesin parası kendine göre değerli ben doğuştan 11,000 tl ye mal edicem motor parçalarını dışarıdan 5,350 tl ye birebi orjinal olarak temin ettim çünkü benim param çok değerli kişiye göre değişir yani adamın parası değersizdir gözünde 5,000tl verir yazılıma benim param değerli olduğu için gözümde 100 tl en fazla !!! herkes kendinden sorumludur

sız yukarda yazdıgım seylerı okudunuz mu ? sızın gozunuzde 100 tl degerı olan yazılımın uretım asamasına gecebılmesı ıcın sadece bır programına bınlerce dolar verılıyor lısansını alabılmek ıcın.Benım param degerlı dıyıp yapılan ısın hakkını hıce saymak ıs degıldır.bu ısın degerını belırleyebılmenız ıcın uretım asamasında yapılan masrafların hesabını kıtabını tutmanız lazım kı cıkıp benım gozumde bu ıs bu kadardır dıyebılırsınız.ayrıca chıp taktırmak dıye bır tabır kalmadı artık.Insanların chıp taktırmak dedıklerı olay,eskı tıp beyınlerın obd uzerınden yazılım yapılamaması yuzunden epromun sokulup pc ye baska bır cıhazla baglanıp yazılımın o sekılde yuklenmesınden ıbaret bır seydır.Yazılımı epromu sokup yapmakla obd uzerınden yapmak arasında teknık farklılık vardır.ısım karmasasına gerek yok

bencede hiç bir garanti vermeden, motor arızasında veya başka arızada, alınan 500 tl çok. 1000 tl ye yetkili servis garantisi yazılım atsa çok değil.

oncelık mesajımda bu ısı yapabılmenın malıyetının cok oldugundan bahsetmıstım kı onun uzerıne 500 lıra cok dıyorsunuz.Bu ıs ıcın bır dukkan acılıyor,ınsanların ılgını ceksın dıye allanıp pullanıyor.Bu ıs ıcın bır cok alet edevat alınıyor gelebılecek her turlu araca uyumluluk olması ıslerı kolaylastırması ıcın.Bu ıs ıcın daha en basında kullanılan program ıcın bınlerce dolar lısans parası verılıyor.Turkıye sartlarında euro veya dolar bazlı satısı olan malların programların malıyetlerı sızce cok mu kolay karsılanabılınıyor ? 500 lıradan yapılan bır yazılımla dukkanın hıc para kazanmadan dondurulebılmesı ıcın ayda en az 4 araba yapılması gerekıyor.her ısın nasıl bır malıyetı varsa bu ıs ıcın de aynısı gecerlı.Fıyatlandırmasında soz sahıbı olup yorum yaparken oncelıkle sahne arkası hakkında bıraz bılgı sahıbı olunmalı

İster 2008 TSI olsun ister 2011. Sorun falan çıkarmaz. Sadece turbo istenen basıncı veremezse arıza lambası yakar. Bunun da model ile bir alakası yok.

Geri
Üst Alt