Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsİ 125 yazilim ve hp

arma83

Kayıtlı Üye
ArkadaŞlar Çorlu seat en yakin servİs,yazilim artirarak beygİr gÜcÜnÜ 160 beygİr yapabİlİrmİyİz,yaparsak artilari ve eksİlerİ nelerdİr,bİlen arkadaŞlarin yardimci olmasini İsterİm teŞekkÜrler...

arkadaşım yazılım ile 150 beygir civarında bir sonuç alınıyor ancak aracın garantide ise aracını garantiden çıkartırsın olaki motor arızasında ortada kalırsın en ufak motor arızası o aracın 3,000tl dersenki olsun karşılarım ben sorun değil o zaman yaptırt bu işi yapan istanbulda tanıdığım bir arkadaş var ayrıca dip fiyat 500 tl dir yapılan iş ufak bi iş 500tl büyük para bence ama randıman alırmıyım diye sorarsan alan çok kişi var arabanın motoruna zararı yok denebilir bugüne kadar zarar gören hiç duymadım bana sorarsan benim fikrim hiç gerek yok 1,4 125 beygşr o arabayı zaten uçuruyodur ama ben sürekli yarışıyorum arkadaşlar arasında ralli misali sürekli yarışıyorum dersen km ibresini en sona sürekli dayıyorum dersen o senin bileceğin iş :)

tercih meselesi, servisler yapmaz bu işi ve anlarlarsa sıkıntı çıkartabilirler.

Servıslerde yazılım yapılmıyor eger ozel servıs degılse ve bellı kısı yada fırmalarla anlasmaları yoksa.Istanbul cok uzak degıl burdada yaptırabılırsın.1.4 t den alacagın verım komple egsoz,downpipe,filtre ve yazılım ıle 150-160bg max degerler olur.

arkadaşım yazılım ile 150 beygir civarında bir sonuç alınıyor ancak aracın garantide ise aracını garantiden çıkartırsın olaki motor arızasında ortada kalırsın en ufak motor arızası o aracın 3,000tl dersenki olsun karşılarım ben sorun değil o zaman yaptırt bu işi yapan istanbulda tanıdığım bir arkadaş var ayrıca dip fiyat 500 tl dir yapılan iş ufak bi iş 500tl büyük para bence ama randıman alırmıyım diye sorarsan alan çok kişi var arabanın motoruna zararı yok denebilir bugüne kadar zarar gören hiç duymadım bana sorarsan benim fikrim hiç gerek yok 1,4 125 beygşr o arabayı zaten uçuruyodur ama ben sürekli yarışıyorum arkadaşlar arasında ralli misali sürekli yarışıyorum dersen km ibresini en sona sürekli dayıyorum dersen o senin bileceğin iş :)

yapılan ıse gore ucretlerının fazla oldugunu soylemıssınız pekı bu ısın ayrıntılarını bılıyomusunuz ? mesela yazılım atmak ıcın arabaya baglanan parcanın fıyatını,yazılımın hazırlandıgı programın lısansının kac bın dolar oldugunu ? Burada satılan sey soyut bılgının somutlastırılmasıdır bır anlamda.Bugun servıse gıttıgınız 4 bujı sokup,arabanın yagını suyunu degıstıren servıse en az 150-200 lıra verıyor ınsanlar.arabadan saglıklı bır sekılde 30-40bg cıkarabılen bırının yaptıgı ıs ıcın 500 lıra zaten az bile.

yapılan ıse gore ucretlerının fazla oldugunu soylemıssınız pekı bu ısın ayrıntılarını bılıyomusunuz ? mesela yazılım atmak ıcın arabaya baglanan parcanın fıyatını,yazılımın hazırlandıgı programın lısansının kac bın dolar oldugunu ? Burada satılan sey soyut bılgının somutlastırılmasıdır bır anlamda.Bugun servıse gıttıgınız 4 bujı sokup,arabanın yagını suyunu degıstıren servıse en az 150-200 lıra verıyor ınsanlar.arabadan saglıklı bır sekılde 30-40bg cıkarabılen bırının yaptıgı ıs ıcın 500 lıra zaten az bile.

bencede hiç bir garanti vermeden, motor arızasında veya başka arızada, alınan 500 tl çok. 1000 tl ye yetkili servis garantisi yazılım atsa çok değil.

cevap yazan ve bilgi veren arkadaşlarıma çok teşekkür ederim biraz bilgi sahibi oldum....

bencede hiç bir garanti vermeden, motor arızasında veya başka arızada, alınan 500 tl çok. 1000 tl ye yetkili servis garantisi yazılım atsa çok değil.

Servisin yazilim attirdigi firmalatin sanayidekilerden hicbir artisi yok zannetmeyinki arcta sorun ciktiginda servis tamam haklisiniz hemen parcanizi degistirelim diyeceklerini... Serviste 3000 tlye yakin yazilim ucreti talep ediyor... Yazilim yaptiracak kisinin o anda araca yapilan islemin jer detayini bilmek zorunda ama yetki sahibi olupta avans in ne oldugunu bilmeyende var

Geri
Üst Alt