Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ 125 hp Style Hakkındaki düşünceleriniz + Yakıt Durumu

bende öyle düşünüyorum..dün 95 aldım 100 tl..bakalım ne olacak..

kapakta min. 95 yazıyodu sanki 95 alın tarzı bişi değil.. :)

Arkadaşlar ben Çankırıdan yola cıktım . Ankara geldim , bir gün sonra tekrar yola cıktım Antalya'ya (Göynük ) gittim. Bu aradaki mesafe TOPLAM 780 KM yaptım. Afyonkarahisarda benzin lambası yandı, Cumhuriyet Tesislerinde depoyu doldurdum Antalya / Göynük Queen Elizabeth Otel geldiğimde yarı depo benzin vardı siz hesaplayın .....:)

Arkadaşlar ben Çankırıdan yola cıktım . Ankara geldim , bir gün sonra tekrar yola cıktım Antalya'ya (Göynük ) gittim. Bu aradaki mesafe TOPLAM 780 KM yaptım. Afyonkarahisarda benzin lambası yandı, Cumhuriyet Tesislerinde depoyu doldurdum Antalya / Göynük Queen Elizabeth Otel geldiğimde yarı depo benzin vardı siz hesaplayın .....:)

kardeş o tarafları bilmediğimiz için gittiğin yol ve aldığım benzin tl olarak yazarsanbizim için daha ii olur

sen 130-140 dan aşağı gitmemişsin..anşalılan..toplamda 780 ise uzun yolda bir depo ile 700 gitmen gerekirdi..göynük queen den antalya 30 km bilemedin 35 km..antalyaya kepezden mi girdin havaalanı arkasından mı..hava alanı arkası göynük 50 km civarı birşey..hoş har arkasından yada kepezden yazmışsın toplamda 780 km diye..
ben aracı ilk aldığım 90 100 le antepe gittim yolu uzattım denizli üzerinden biraz da şehir içi var toplamda 2000 bin km yaptım o zamanlar bir depo ile 700-800 arası bir şeydi..şimdi hiç bişi umrumda değil arabayı az yaktırma testi yapmak için almadım yol izin veriyorsa gidiyorum..öyle sürat hastalığım yok..150 yi geçmem ama düşük viteslerde 4500-5000 devirde bazen 5500-6000 klimalı kullanıyorum..şehir içi 600 km civarı yapıyor ama 600 ü geçmiyor ..araç 2004 1.6. 16v leon

150 yi geçmem ama düşük viteslerde 4500-5000 devirde bazen 5500-6000 klimalı kullanıyorum..şehir içi 600 km civarı yapıyor ama 600 ü geçmiyor ..araç 2004 1.6. 16v leon
Klima açıkken yüksek devir çevirmek klima kompresörünün ömrü açısından zararlı bişey. Bence yüksek devir çevireceğiniz zaman klimayı kullanmayın :)

Geri
Üst Alt