Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSİ Chiptuning Yardımm

pigybag unıteler hıc b zaman saglıklı sonuclar vermez %100 olarak bunlarla ugrasmanın zamanı coktan gectı,zaten yazılım yapılabılıyorken 1.4 Tsi a boyle seylere para harcamanın mantıgı yok.Sponsorumuz guzel fıyat verıyordu yazılım konusunda zaten

Yazılım değilde chip düşünüyorum istediğim zamanda sökerim daha iyi

Yazılım değilde chip düşünüyorum istediğim zamanda sökerim daha iyi

chıp le yazılım aynı anlama gelıyor zaten.bu lınkını verdıgın pigbag b unıte ve beyıne obd uzerınden baglanıp tamamen bazı parametrelerı yanıltmaca yolu ıle arabada basınc,yakıt gıbı degerlerı arttırıyorkı,orjınal beyıne yapılan yazılımla aynı derece saglık olan b ıslem degıl.Senelerdır sanayı agzında arabaya chıp taktırdım dıye donup dolasan muhabbet ıse arabanın beynınden sokulen epromun yenıden programlanıp yıne aynı yere takılmasından baska bsy degıl kı bu ıslemın adı Remaptir.Yenı nesıl beyınlerde ıse Obd uzerınden yazılım yapılabıldıgı ıcın artık bu tarz ıslemlere gerek yok

Megachips duysun sesimi o zaman bize ne kadara patlar:D

Gazıhana ozelden ulasabılırsın zaten sıtenın tepesınde banner ı da var :)

Evet görmemek mümkün değil iletişime geçiyorum hemen:eek:key:

Evet Dolmuş Mesaj kutum.. temizledim..

Linkteki ürün MAP sensorunun control ünitesine bildirdigi turbo basınc değerini bir miktar düşük gösterip turbo basıncını arttırmaya yarıyor.. Ama Kontrol Ünitesi avansı yakıtı turbo basıncına göre ayarlıyor ve bunu yanlış görmesi bazı aksaklıkları beraberinde getirecektir..

senelerdir yapıldığı gibi Chiptuning bu motorlardan temiz sağlıklı güçler çıkarmanın en mantıklı yoludur..

Geri
Üst Alt