Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,4 TDI ile fazla yakmak..

hiç Yol bilgisatarım olmadıgı icin ölcüm yapamıyorum 20 Tlik gaz alıyorum 80 km gidince bitiyor bazen 83 85 Falan bitiyor şaşırtıyor beni kerata puhaha

Az yakmak için en güzel yöntemlerden birini açıklıyorum: Türk Sanat Müziği.

90'a sabitliyosun, açıyosun şarkıyı arkaplanda mis gibi gidiyorsun arkadaş, aheste aheste :)

Bu arada bizim araçlar sanırım 90 civarıyla gitmek için üretilmiş sanki 100-110 civarlarına çıktığında yakıt tüketimi bariz artmaya başlıyor.

Son olarak şu araca 6. vitesi koysalarmış, hem ses olarak hem de tüketim olarak ne iyi olurmuş. Tek eksikliğini bariz hissettiğim şey bu.

ben yol bilgisayarının ne kadar götüreceğini 2. planda tutuyorum. yakıt deposunda göstergesi kırmızı yanınca sanırım 50 km. daha götürüyor. birde 2. depo olayı var sanırım o konuda tereddüdüm var.

ben yol bilgisayarının ne kadar götüreceğini 2. planda tutuyorum. yakıt deposunda göstergesi kırmızı yanınca sanırım 50 km. daha götürüyor. birde 2. depo olayı var sanırım o konuda tereddüdüm var.

kırmızı yandıgı anda depoda 7 litre yakıt kalıyor

Geri
Üst Alt