Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tdi GÜNCEL yakıt tüketimleriniz

600km 100TL lik ölçümü uygun saatlerde istanbul içinde trafiğin yoğun olmadığı saatlerde ve mümkün olduğu kadar cruise control ile 90-110 km hız aralığında yaptım. Tabi sabır da gerektiriyor, tahriklere kapılmamak gerekiyor istanbul trafiğinde :)

100TL ile sakin kullanımda 580km yol yaptım. Tekrar doldurdum daha kesin sonuç o zaman belli olur, yakında yazarım.

600km 100TL lik ölçümü uygun saatlerde istanbul içinde trafiğin yoğun olmadığı saatlerde ve mümkün olduğu kadar cruise control ile 90-110 km hız aralığında yaptım. Tabi sabır da gerektiriyor, tahriklere kapılmamak gerekiyor istanbul trafiğinde :)

Zamdan önce mi mazot almıştın?

Zamları takip etmiyorum ancak geçtiğimiz Perşembe günü aldım mazotu.

Elazığ-Isparta ya 95 km hız sabitleyici ile 1030 km.de yol yaptım 44 litre yakıt tüketti.. Yakıt Shell v-power

lite fiyatı 3,60 tl den toplamda 115 tl petrol ofisi eurodiesel ile 660 km karışık kullanım gördüm en son doldurduğumda. bunun 200 km si fln şehir dışı, geri kalanı şehir içi kullanımıydı.

100-120 arası karışık şehir dışı 810 km'de ışık yandı. 35 km daha şehiriçi gittim. sonra 144 liraya tekrar doldu ( 40,24 lt). 4,76 l/100 km. 17 krş/km ( yeni bakımdan çıktı)

Arkadaşlar tdi lerinizin değerini çok iyi bilin,benim 2008 1.6 benzinli leon um şaka gibi yakıyor,45 bin bakımı geçti bayağı yaptıramadım herhalde ondandır ki araba şehir içinde 50 tl lik benzinle 70-80 km anca gidiyor,bakalım bakımdan sonra durum ne olacak????

50 tl 80 km yuhhhhhh

ben 50 tl ye 5 daha koyuyorum 20 LT kaçak mazot alıyorum tapagaz gitsem 8 lt yaksa 150 km yapar:) oda tapagaz şehir dışında gitsem 8 lt yaktırmak için uğraşmam gerek:)

3.64 tl den 14 gün önce 204 tl lik shell fuel save yakıt aldım ve 1205 km yol gittim ve bu sefer pompacının hatasından ötürü bugün v power ile doldurdum depoyu ve 212 tl aldı litre fiyatı 3.68 tl yani km de 0.176 tl gibi bi yakıt tüketimim var eğer fuel save doldursaydım 17 kuruş olacaktı yakıt tüketimim sadece şehir içi kullanım ne yazıkki çok sakin bi kullanım gösteremiyorum trafikte şeridi ortalayıp giden çok olduğu için :D herkes düzgün araba kullansa bende yakıt tüketimimi daha da azaltacağımı düşünüyorum

Geri
Üst Alt