Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tdi GÜNCEL yakıt tüketimleriniz

bizim araçlar normal kullanımda ful depo, pompa atınca kes usulü şehir içi 800 km görür.. 4. ibizam şu an ortalaması budur :) göremiyorsanız ya çok asılıyorsunuz yada araçta sorun var... :eek:key:

Sehır ıcı sakın kullanımda 5.5 cok trafıkte 6.5 oluyor :)

full depo ile yola çıktım otoyolda 4 kişi bagaj dolu ve 100 km süratin altına hiç düşmedim, genelde 110 km sabit hızla 700 km'de kırmızı ışık yandı.. normal mi yoksa arabada mı bir sorun var arkadaşlar? Engin kardeşim o km'yi nasıl yaptın valla çözemedim.. Senin yaptığın km'ye göre ya benim araba çok fazla yakıyor yada senin araba inanılmaz derecede az yakıyor.. Tabii yedek depoyuda doldurup 1290 km gördüysen olabilir ama onunla bile bu km çok iyi...

bizim araçlar normal kullanımda ful depo, pompa atınca kes usulü şehir içi 800 km görür.. 4. ibizam şu an ortalaması budur :) göremiyorsanız ya çok asılıyorsunuz yada araçta sorun var... :eek:key:

ışık yanıncaya kadarı mı yoksa yol bilgisayarı 0 km'yi gösterinceye kadarı mı kastediyorsunuz?

yolbilgisayarı 0 gösterinceye kadar 800km ypıyorsa ş.içi,benimki normal yakıyor daha doğrusu patlatıyor:) 50yi aşağı düşürtmedim menzili hiç.. ayrıca shell fuelsave kullanan var mı?başka bir forumda kullananlar memnuniyetsizliklerini dile getirmişler de; ben pek bi fark göremedim.. opetten iyi en azından..

Tecrübelerim: Opet duman yapıyor bi de menzili kısa..

Tecrübelerim: Opet duman yapıyor bi de menzili kısa..
kesinlikle ; taksici bir abiyle konuşurken, o da tavsiye etmemişti,bizim PD lere ince geliyormuş opetin eurosu.. shellde sıkıntı yok,total i denemeye değer mi? bp yi oldum olası sevmem..

gecen ay 41 litre shell fuelsave almistim.. bu gun tam 701 kmde gittim tekrar depoyu fulledim. (yol bilgisayari 60 km gosteriyordu.)
ama o zaman fuelsave in kirsal motorin oldugunu bilmiyordum; euro dizelin yeni adi zannediyordum..

bu gun 54 litre (190 TL) v-power disel yani euro dizel aldim shell den bakalim kac km olacak..1 aya kalmaz yazarim :D

54 mü :s 45 lt değil mi yav bizim depolar?

gecen ay 41 litre shell fuelsave almistim.. bu gun tam 701 kmde gittim tekrar depoyu fulledim. (yol bilgisayari 60 km gosteriyordu.)
ama o zaman fuelsave in kirsal motorin oldugunu bilmiyordum; euro dizelin yeni adi zannediyordum..

bu gun 54 litre (190 TL) v-power disel yani euro dizel aldim shell den bakalim kac km olacak..1 aya kalmaz yazarim :D

Geri
Üst Alt