Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 tdı cordoba tekleme sorunu

Konu, 'Cordoba' kısmında bysekowest tarafından paylaşıldı.

1. bysekowest

bysekowest SCW Üyesi

20
    8
    3
    Arkadaşlar öncelikle merhaba seat cordoba 1.4 tdı araç sahibiyim. Sorunum şu şekilde araçla giderken birden kızdırma bujisi ışığı yanıyor araç yığılıyor sanki giderken birisi frene basmış gibi oluyor sonra ışık sönüyor ve araçta sıkıntı kalmıyor. Sebebi ne olabilir acaba bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. brave

brave SCW Üyesi

2.176
    171
    63
    Partikul filtresi varmı cordobalarda bilmiyorum ama varsa tıkanmıs olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

144
    98
    28
    kızdırma bujisi ığığını bilmem ama amf motor 3 silindir mi aracınız benim polo 3 silindir 1.4 dizel aracım vardı aynı dediğiniz gibi araba giderken birden yığılıyordu sanki biri frene basıyor gibiydi stop ettirip tekrar çalıştırdığımda sıkıntı kalmıyordu.Sorun vakum pompasında olduğu anlaşıldı.benim eski aracımda vakum pompası ve mazot pompası aynı parçada idi muhtemelen sizinki de öyledir orjinali 1250 tl cıvarındaydı ankarada ostimde çıkma 350 tl ye almıştım geçen sene.İnşallah sizinki basit bir şeydir bir cihaza bağlatın derim.

Bunu beğendi. bysekowest bunu beğendi.
  4. bysekowest

bysekowest SCW Üyesi

20
    8
    3
    Sizede gçmiş olsun fakat benim ağrızam sizinkinden biraz farklı benim sıkıntım 1-2 saniye sürüyor sonra araç kendine geliyor sıkıntı kalımıyor. Geçmiş olsun sizede.

5. bahtitopal

bahtitopal SCW Üyesi

144
    98
    28
    Teşekkürler.aracimi sattım 1 ay önce 1 hafta önce de sıfır fr aldım dsg.Arizasiz kazasız belasız günler dilerim.umarım basit bir şekilde sıkıntıniz geçer yine de bir cihaza bağlatin derim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    kızdırma bujisi arızası var...bujıyı kontrol ettirin fazlada kullanmayın yolda bırakır........arıza tespit den çıkar.............turboya kadar gidebilir sıkıntı...gecmiş olsun

Bunu beğendi. goku bunu beğendi.
  7. goku

goku SCW Üyesi

1.027
    874
    113
    geçmiş olsun, önümüz kış kesinlikle onarılması gereken arıza

Sayfayı Paylaş