Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

1.4 TDI 2008 80bin km 3 parça boyalı

Konu, 'Satıyorum' kısmında GRKMSRGL tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    Arkadaşlar Cordobayı satıp yerine 1.6 dizel bir S40 almak düşüncesindeyim fakat şöyle bir durum var şuan piyasada 27-28 e 2008 cordoba var ben sizce ilanı koyarken ne kadar yazmalıyım 2008 model 1.4 TDI stylance 80bin kmde extralar Cupra tampon + Navigasyonlu DVD oynatıcı Double Din 3 parça boya var çok küçük hasardan dolayı ve resimler mevcut sizce fiyat ne olmalı bir fikir verirmisiniz çok fazla yazıp sonradan düşmek istemiyorum ederi ne sizce?

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    27-28 bıraz ıddalı gorkem,ustundekı extralar ne yakkı satarken ıs yapmak zorunda deıl,hatta ustundekılerı dırek elden kendın satsan daha mantıklı

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    banada iddalı geldi zaten ama nette bu fiyatlar o yüzden bende yazıp abartmış olmak istemedim sonradan fiyatı aşağı çekmektense önceden uygun olan neyse onu yazmak en mantıklısı ben 3.5 yıl önce sıfır aldım 29500 e geldi bana

4. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    23 24 arasi bence guzel rakkam sen pazarini 25 binden ac bence arac genc ama iyi gezmissin :) disel oldugundan ; bak benim aracimdada cok ekstra wardi imzamdaki ibiza mesela on arka cupra tampon 17 jant lastik yok xenonlar yok mercek far arka stoplarina kadar para harcadim 17.500 e gitti :) satarken bu ekstralar sadece aracinin tercih sebebi olmasini sagliyor 3 5 lira fazla aliyosun ama iste tam degerini alamassin

5. eengineer

eengineer SCW Üyesi

579
    114
    43
    İbiza ve Cordoba malesef ikinci elde hakettiği değeri görmüyor, iyi ihtimallde 23-24 arası.. ama alıcı 22 civarında olacaktır yoğunlukla. 18-19 tekliflerini de alacaksınız, şimdiden kulağınız alışsın moraliniz bozulmasın :)

6. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    18-19 teklif edene yekten söverim vallaha:) benim gönlümden geçen 29500 e aldım kar koymadan o paraya vermekti olmayacak anlaşılan:)

7. eneSene

eneSene SCW Üyesi

1.285
    300
    83
    Bana da 15-15,5 teklif edenler çıktı, dedim birbirimizi kırmadan kapatalım telefonu. O kadar paraları varmş. Gidin o zaman o kadarlık araba bakın deyip kapattım. Bencede abuk sabuk adamlara alışman lazım

8. Punisherkp

Punisherkp SCW Üyesi

1.315
    99
    48
    29 500 e mi wermeyi dusunuyorsunuz ? moral bozmak gibi olmasin fakat kontak bastiginiz an %20 dusun fiyattan :) sahibinden . com daki fiyatlara bakmayin adamlar sisirmis orda araci satmak isteyen adamlar sadece 1 we 2 . sayfadakiler gerisi ucmus onlara bakmayin ; daha 1 2 ay oncesine kadar orada deli gibi leon 1.4 tsi ariyordum kafayi yedim sonunda gittim sifir aldim adam 1 yasindaki araca su an 2011 fiyatindan 2 lira assasini soyluyor :) dedim o kdarari weren 1 2 3 milyar daha werir gittim sifir aldim

9. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    hayırlı satışlar :)

10. akin

akin SCW Üyesi

1.868
    91
    48
    hayırlı satışlar görkem.. ''saçma sapan teklifler yapmayınız'' diya not yaz :D :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş